Ryobi ONE+ RRS1801M (5133001162) 18V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia)
Ryobi ONE+ RRS1801M (5133001162) 18V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Sähkösahat nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 85,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Akkupuukkosaha RYOBI RRS1801M; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 85,00 € | 85,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ryobi One+ RRS1801MNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 88,01 € | 95,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puukkosaha RRS1801MNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 94,90 € | 100,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ryobi One+ RRS1801M 18v akkupuukkosaha runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
95,00 € | 99,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 85,00 €
85,00 €
88,01 €
94,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 99,90 €
95,00 €
Ryobi ONE+ RRS1801M (5133001162) 18V, akkupuukkosaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ryobi |
Mitat | 1,9 |
Akun jännite | 18 V |
Nopeus | 3 100 rpm |
EAN-koodi | 4892210118691 |
Valmistajan tuotesivu | https://fi.ryobitools.eu/sahkotyokalut/sahat/puukkosahat/rrs1801/rrs1801m/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
95,00 €
Keskihinta
90,73 €
Alin hinta
85,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.