Adata XPG SX8200 Pro (1TB, PCIe M.2) ASX8200PNP-1TT-C, SSD-kovalevy
Adata XPG SX8200 Pro (1TB, PCIe M.2) ASX8200PNP-1TT-C, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 77,47 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
A-Data XPG SX8200 Pro SSD - 1TB - M.2 2280 (80mm) PCIe 3.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 77,47 € | 84,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
A-DATA – ADATA XPG SX8200 PRO 1TB M.2 PCIE SSD (ASX8200PNP-1TT-C)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 1.5.2024 | 77,70 € | 82,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
A-Data 1TB XPG SX8200 PRO SSD-levy, M.2 2280, PCIe 3.0, 3D TLC, 3500/3000 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 79,90 € | 79,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,46 €
77,47 €
Toimitusaika saatavilla 1.5.2024
Hinta toimituskuluineen 82,60 €
77,70 €
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 79,90 €
79,90 €
Adata XPG SX8200 Pro (1TB, PCIe M.2) ASX8200PNP-1TT-C, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Adata |
Mitat | |
Leveys | 22 mm |
Korkeus | 3,5 mm |
Syvyys | 80 mm |
Paino | 8 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 2 milj. tuntia |
Kirjoitusnopeus | 3 000 Mt/s |
Lukunopeus | 3 500 Mt/s |
Takuu | 5 vuotta |
Liitettävyys | M.2 |
Muistin tyyppi | 3D TLC |
Valmistajan tuotesivu | http://www.xpg.com/us/feature/583 |
SSD | On |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
Ohjain | SMI |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
EAN-koodi | 4713218469465 |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,90 €
Keskihinta
78,36 €
Alin hinta
77,47 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.