Crucial MX500 (250 GB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT250MX500SSD1, SSD-kovalevy
Crucial MX500 (250 GB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT250MX500SSD1, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 40,31 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Crucial MX500 SSD 2,5" - 250GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 40,31 € | 47,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial 250GB MX500, 2.5" SSD-levy, 3D TLC, SATA III, 560/510 MB/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-6 päivää | 40,90 € | 40,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial MX500 250GB SATA 2.5 SSD (CT250MX500SSD1)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 41,20 € | 46,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Crucial MX500 250 Gt, SATA III, 2.5"" -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 41,90 € | 46,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
40,31 €
Toimitusaika 3-6 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,90 €
40,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 46,10 €
41,20 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 46,80 €
41,90 €
Crucial MX500 (250 GB, 2.5", SATA 6Gb/s) CT250MX500SSD1, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Crucial |
Kapasiteetti | 250 Gt |
Mitat | |
Korkeus | 7 mm |
Leveys | 69,85 mm |
Syvyys | 100 mm |
Kirjoitusnopeus | 510 Mt/s |
Lukunopeus | 560 Mt/s |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | http://www.crucial.com/usa/en/storage-ssd-mx500 |
Koko | 2,5 tuumaa |
SSD | On |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
EAN-koodi | 0649528785046 |
Hintakehitys
Korkein hinta
41,90 €
Keskihinta
41,08 €
Alin hinta
40,31 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.