Seagate Exos 7E8 (8 TB, 3.5", SATA) ST8000NM000A, kovalevy
Seagate Exos 7E8 (8 TB, 3.5", SATA) ST8000NM000A, kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 216,09 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seagate Exos 7E8 - 8TB - Kovalevy - ST8000NM000A - SATA-600 - 3.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 216,09 € | 216,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HDD|SEAGATE|Exos 7E8|8TB|SATA 3.0|256 MB|7200 rpm|ST8000NM000ANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-16 työpäivät | 222,66 € | 227,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate Exos 7E8 3.5"", 8 Tt, 7200 RPM, 256 MB, 512e/4KN SATA -kovalevy (Enterprise)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 226,90 € | 231,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seagate 8TB Exos 7E8, 3.5" sisäinen kiintolevy, SATA III, 7200 rpm, 256MBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 236,90 € | 236,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 216,09 €
216,09 €
Toimitusaika 9-16 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 227,56 €
222,66 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 231,80 €
226,90 €
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 236,90 €
236,90 €
Seagate Exos 7E8 (8 TB, 3.5", SATA) ST8000NM000A, kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Seagate, Supermicro |
Kapasiteetti | 8 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 101,85 mm |
Korkeus | 26,1 mm |
Syvyys | 147 mm |
Paino | 716 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 2 milj. tuntia |
Nopeus | 7 200 rpm |
Takuu | 5 vuotta |
Virrankulutus (Idle) | 7,64 W |
Virrankulutus (luku/kirjoitus) | 12,81 W |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.seagate.com/gb/en/enterprise-storage/exos-drives/exos-e-drives/exos-7e8/ |
Koko | 3,5 tuumaa |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
EAN-koodi | 8719706005616, 0763649123478, 7330381853142, 5704174210023 |
Hintakehitys
Korkein hinta
236,90 €
Keskihinta
225,64 €
Alin hinta
216,09 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.