Verbatim Vi550 S3 SSD (1 TB, 2.5", SATA) 49353, SSD-kovalevy
Verbatim Vi550 S3 SSD (1 TB, 2.5", SATA) 49353, SSD-kovalevy osastosta Sisäiset kovalevyt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 71,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Verbatim Vi550 S3 SSD - 1TB - SATA-600 - 2.5"Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 71,58 € | 78,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim – Vi550 S3 2.5"" SSD 1TB (49353)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 85,75 € | 90,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim Vi550 S3 SSD 1TB 1 Tt, SATA III, 2.5"" -SSD-levyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 96,90 € | 101,80 € | Katso tuotetta ▸ |
71,58 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 90,65 €
85,75 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 101,80 €
96,90 €
Verbatim Vi550 S3 SSD (1 TB, 2.5", SATA) 49353, SSD-kovalevy
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Verbatim |
Kapasiteetti | 1 000 Gt |
Mitat | |
Leveys | 69,9 mm |
Korkeus | 7 mm |
Syvyys | 100,5 mm |
Paino | 45 g |
Keskimääräinen vikaantumisjakso | 2 milj. tuntia |
Takuu | 3 vuotta |
Liitettävyys | SATA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.verbatim-europe.co.uk/en/prod/vi550-s3-ssd-512gb-49352/ |
Koko | 2,5 tuumaa |
SSD | On |
Native Command Queuing (NCQ) | On |
S.M.A.R.T. | On |
TRIM tuki | On |
Ohjain | Phison PS3111 |
EAN-koodi | 0023942493532 |
Hintakehitys
Korkein hinta
96,90 €
Keskihinta
84,74 €
Alin hinta
71,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.