Borderlands The Handsome Collection, PS4-peli
Borderlands-pelisarja tarjoaa viihdyttävää scifi-henkistä räiskintää hurtilla huumorilla, johon liittyy kulttuuritietäjien iloksi mielin määrin viittauksia pop-kulttuuriin. Lukematon määrä erilaisia aseita, monipuoliset peliympäristöt ja tuki nelinpelille takaavat viihdettä kymmeniksi tunneiksi ja enemmänkin. Borderland – The Handsome Collection PlayStation 4:lle niputtaa yhteen Borderlands 2:n sekä Borderlands: Pre-Sequelin, joten jos nämä osat eivät ole vielä tuttuja, nyt voit ottaa molemmat osat haltuun kerralla. Paranneltu grafiikka ja nelinpeli jaetulla ruudulla tuovat tuttuun mäiskeeseen uusia mausteita, joten Borderlands – The Handsome Collection on oiva hankinta kaikille alkuperäisen pelin faneille.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Borderlands: The Handsome Collection - Sony PlayStation 4 - KokoelmaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 17,62 € | 23,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Borderlands: The Handsome Collection /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 17,95 € | 21,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Borderlands The Handsome Collection PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 19,95 € | 19,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Borderlands The Handsome Collection PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 kpl varastossa | 19,99 € | 19,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Borderlands: The Handsome Collection PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 21,00 € | 23,40 € | Katso tuotetta ▸ |
Borderlands The Handsome Collection, PS4-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaBorderlands-pelisarja tarjoaa viihdyttävää scifi-henkistä räiskintää hurtilla huumorilla, johon liittyy kulttuuritietäjien iloksi mielin määrin viittauksia pop-kulttuuriin. Lukematon määrä erilaisia aseita, monipuoliset peliympäristöt ja tuki nelinpelille takaavat viihdettä kymmeniksi tunneiksi ja enemmänkin. Borderland – The Handsome Collection PlayStation 4:lle niputtaa yhteen Borderlands 2:n sekä Borderlands: Pre-Sequelin, joten jos nämä osat eivät ole vielä tuttuja, nyt voit ottaa molemmat osat haltuun kerralla. Paranneltu grafiikka ja nelinpeli jaetulla ruudulla tuovat tuttuun mäiskeeseen uusia mausteita, joten Borderlands – The Handsome Collection on oiva hankinta kaikille alkuperäisen pelin faneille.
EAN-koodi | 5026555421133, 5026555421058, 5026555421072 |
Ikäraja | 18 |
Valmistusvuosi | 2 015 |
Kategoria | |
Roolipeli | On |
Räiskintä | On |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
Valmistaja | Nintendo, 2K |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.