- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Pelaaminen
- ›Sony PlayStation 4 -pelit
- ›Middle Earth: Shadow of War Definitive Edition, PS4-peli
Middle Earth: Shadow of War Definitive Edition, PS4-peli
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Middle Earth: Shadow of War, PS4-peli
Middle Earth: Shadow of Mordor, PS4-peli
Middle Earth: Shadow of Mordor - Game of the Year , PS4-peli
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sony PlayStation 4 -pelit ▸
Middle Earth: Shadow of War PlayStation 4:lle esittelee Tolkienin Keski-Maan karskimmat kasvot ja lähettää gondorilaisen Talionin jälleen teurastamaan örkkejä viihdyttävän monipuolisella kyky- ja asearsenaalilla. Valloita ja puolusta linnoituksiasi, kiidä ketterästi halki avoimen pelimaailman ja nouse Sauronia ja hänen Nazghuleitaan vastaan Middle Earth: Shadow of Warin eeppisen tarinan siivittämänä. Middle Earth: Shadow of War antaa sinun muodostaa oman armeijasi ja haastaa sinut kehittämään strategiasi älykkäästi oppivien vihollisten puristuksissa. Tartu haasteeseen ja ota Mordor haltuusi pala kerrallaan.
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Sony PlayStation 4 -pelit
-
alk. 27 €
Crash Bandicoot 4: It's About Time, PS4 -peli
-
alk. 40 €
NHL 24, PS4 -peli
-
alk. 24 €
Bloodborne - Game of the Year Edition, PS4-peli
-
alk. 24 €
Red Dead Redemption 2, PS4-peli
-
alk. 19 €
Dark Souls III (3), PS4-peli
-
alk. 49 €
Persona 3: Reload, PS4- peli
-
alk. 13 €
Just Dance 2022, PS4 -peli
-
alk. 20 €
EA Sports UFC 4, PS4-peli
-
alk. 16 €
Lego Star Wars: The Skywalker Saga, PS4 -peli
-
alk. 6,90 €
Fallout 76, PS4 -peli
-
alk. 25 €
Spyro Reignited Trilogy, PS4 -peli
-
alk. 19 €
Bloodborne, PS4-peli
-
alk. 20 €
Grand Theft Auto V (GTA 5), PS4-peli
-
alk. 35 €
Call of Duty: Modern Warfare III (3), PS4 -peli
-
alk. 28 €
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, PS4 -peli
-
alk. 22 €
Grand Theft Auto (GTA): The Trilogy - The Definitive Edition, PS4/PS5 -peli
-
alk. 12 €
Assassin's Creed Origins, PS4-peli
-
alk. 34 €
The Crew Motorfest, PS4 -peli
Sony PlayStation 4 -peliohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 40 €
Sony DualShock 4 v2, PS4 -ohjain
-
alk. 19 €
Subsonic Pro 4 Wired Controller, PC/PS3/PS4 -peliohjain
-
alk. 59 €
Sony DualShock 4, PS4-ohjain
-
alk. 177 €
PDP Victrix Pro BFG Wireless Controller, PC/PS4/PS5- peliohjain
-
alk. 727 €
Thrustmaster T-GT II, PS5/PS4/PC- rattiohjain + polkimet
-
alk. 25 €
PS4 langaton peliohjain
-
alk. 22 €
Steelplay MetalTech Wireless Controller, PS4 -ohjain
-
alk. 85 €
Nacon Revolution Pro Controller V3, PS4-peliohjain
-
alk. 155 €
Nacon Daija Arcade Stick, PS3/PS4 -sauvaohjain
-
alk. 216 €
Thrustmaster T150 RS (PS3/PS4/PC), rattiohjain
-
alk. 90 €
Sony Playstation VR Aim Controller, PS4 -peliohjain
-
alk. 43 €
White Shark GPW-4006 Centurion, PS3/PS4 -peliohjain
-
alk. 50 €
Spirit of Gamer Predator PS4/PC/mobiili- peliohjain
-
alk. 33 €
Spirit of Gamer Wireless Controller, PS4/PC- peliohjain
-
alk. 35 €
FreaksAndGeeks Wireless Controller for PS4, peliohjain
-
alk. 150 €
Qanba Drone 2, PS4/PS5/PC- sauvaohjain
-
alk. 356 €
Qanba Obsidian 2, PS4/PS5/PC- sauvaohjain
-
alk. 110 €
Hori RWA Racing Wheel APEX for PC/PS4/PS5, rattipoljinsetti
Middle Earth: Shadow of War Definitive Edition, PS4-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaMiddle Earth: Shadow of War PlayStation 4:lle esittelee Tolkienin Keski-Maan karskimmat kasvot ja lähettää gondorilaisen Talionin jälleen teurastamaan örkkejä viihdyttävän monipuolisella kyky- ja asearsenaalilla. Valloita ja puolusta linnoituksiasi, kiidä ketterästi halki avoimen pelimaailman ja nouse Sauronia ja hänen Nazghuleitaan vastaan Middle Earth: Shadow of Warin eeppisen tarinan siivittämänä. Middle Earth: Shadow of War antaa sinun muodostaa oman armeijasi ja haastaa sinut kehittämään strategiasi älykkäästi oppivien vihollisten puristuksissa. Tartu haasteeseen ja ota Mordor haltuusi pala kerrallaan.
EAN-koodi | 5051895411278, 5051888235836 |
Valmistaja | Warner Bros |
Kategoria | |
Roolipeli | On |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 27 €
Crash Bandicoot 4: It's About Time, PS4 -peli
-
alk. 40 €
NHL 24, PS4 -peli
-
alk. 24 €
Bloodborne - Game of the Year Edition, PS4-peli
-
alk. 24 €
Red Dead Redemption 2, PS4-peli
-
alk. 19 €
Dark Souls III (3), PS4-peli
-
alk. 49 €
Persona 3: Reload, PS4- peli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sony-playstation-4-pelit/middle-earth-shadow-of-war-definitive-edition-ps4-peli/7166970
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.