Mortal Kombat 11, PS4 -peli
Brutaali ja verenmakuinen Mortal Kombat 11 PlayStation 4:lle jatkaa pelisarjan tavaramerkiksi muodostuneella tiellä, jonka varrella heikkovatsaisia hirvittää ja armoa ei anneta. Mortal Kombat 11 marssittaa areenalle kelpo kattauksen tuttuja ja uusia hahmoja, kuten Liu Kang, Johnny Cage, Predator, Skarlet ja monia muita. Lennokkaat liikesarjat ja murskaavat erikoisliikkeet tekevät Mortal Kombat 11:sta näyttävää väkivaltaviihdettä alusta loppuun pahamaineisia lopetusliikkeitä myöten.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Mortal Kombat 11 - Sony PlayStation 4 - TaisteluNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 16,57 € | 22,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mortal Kombat 11 /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 16,95 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mortal Kombat 11 PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 20,99 € | 20,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mortal Kombat 11 PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-5 päivää | 22,00 € | 24,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Mortal Kombat 11 -peli, PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 22,99 € | 27,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mortal Kombat 11 PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 23,95 € | 23,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mortal Kombat 11 (PS4)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 23,95 € | 27,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Mortal Kombat 11, PS4 -peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaBrutaali ja verenmakuinen Mortal Kombat 11 PlayStation 4:lle jatkaa pelisarjan tavaramerkiksi muodostuneella tiellä, jonka varrella heikkovatsaisia hirvittää ja armoa ei anneta. Mortal Kombat 11 marssittaa areenalle kelpo kattauksen tuttuja ja uusia hahmoja, kuten Liu Kang, Johnny Cage, Predator, Skarlet ja monia muita. Lennokkaat liikesarjat ja murskaavat erikoisliikkeet tekevät Mortal Kombat 11:sta näyttävää väkivaltaviihdettä alusta loppuun pahamaineisia lopetusliikkeitä myöten.
Valmistajan tuotesivu | https://www.mortalkombat.com |
Valmistusvuosi | 2 019 |
Kategoria | |
Toiminta | On |
Taistelupeli | On |
Valmistaja | Sony, Warner Bros, WB Games |
EAN-koodi | 5051892219518, 5051895412213, 5051888247242, 5051892219440, 5051895413258, 5051891167728, 5051895413234, 5051893238716 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.