Wolfenstein II (2): The New Colossus, PS4-peli
Wolfenstein II: The New Colossus päästää sinut nitistämään lisää natseja samaistuttavien sankareiden ja äärimmäisten pahisten täyteisessä räiskintäpelissä PlayStation 4:lle. Suoraviivaisen toiminnan ohella Wolfenstein II: The New Colossus pitää otteessaan tiukan hahmosuunnittelun ja vihaa sekä huumoria sujuvasti yhdistelevän juonikuvionsa ansiosta. Wolfenstein II: The New Colossus -pelissä tehtävänäsi on masinoida vallankumous natsien valloittamalla Amerikan maaperällä ja koota yhteen kapinallisjoukot, joiden avulla Kolmannen Valtakunnan valloittajat saadaan pois päiviltä viimeistä natsia myöten.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wolfenstein 2: The New Colossus PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | varastossa | 19,95 € | 19,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wolfenstein II: The New Colossus (+Freedom DLC) PS4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-9 päivää | 25,90 € | 28,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bethesda Softworks Wolfenstein Ii: The New ColossusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 60,76 € | 66,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wolfenstein 2 - Collector's Edition /PlayStation 4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 92,95 € | 92,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Wolfenstein II (2): The New Colossus, PS4-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaWolfenstein II: The New Colossus päästää sinut nitistämään lisää natseja samaistuttavien sankareiden ja äärimmäisten pahisten täyteisessä räiskintäpelissä PlayStation 4:lle. Suoraviivaisen toiminnan ohella Wolfenstein II: The New Colossus pitää otteessaan tiukan hahmosuunnittelun ja vihaa sekä huumoria sujuvasti yhdistelevän juonikuvionsa ansiosta. Wolfenstein II: The New Colossus -pelissä tehtävänäsi on masinoida vallankumous natsien valloittamalla Amerikan maaperällä ja koota yhteen kapinallisjoukot, joiden avulla Kolmannen Valtakunnan valloittajat saadaan pois päiviltä viimeistä natsia myöten.
EAN-koodi | 5055856416777, 5055856416616, 5055856416944, 5055856417767, 0711719352372, 5055856416692, 5055856416678, 5055856427179, 5055856417095, 5055856416708, 5055856416807 |
Valmistaja | Microsoft, Bethesda |
Valmistajan tuotesivu | http://www.wolfenstein.com/age |
Ikäraja | 18 |
Valmistusvuosi | 2 017 |
Kategoria | |
Räiskintä | On |
Seikkailu | On |
Toiminta | On |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.