- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Tehosekoittimet
- ›OBH Nordica Legacy 7749, tehosekoitin
OBH Nordica Legacy 7749, tehosekoitin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
OBH Nordica Twister Go White, tehosekoitin
OBH Nordica Twister Go 7744, tehosekoitin
OBH Nordica Blendforce, tehosekoitin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tehosekoittimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
271,84 €
Singer Heavy Duty 4423, ompelukone
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
-6 %
66,99 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
21,47 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Tehosekoittimet
-
alk. 229 €
Smeg BLF01, tehosekoitin
-
alk. 85 €
Wilfa BLP-1200B Xplode Boost, tehosekoitin
-
alk. 168 €
Smeg PBF01WHEU, tehosekoitin
-
alk. 89 €
Bosch VitaPower Serie 2 MMB2111S, tehosekoitin
-
alk. 189 €
OBH Nordica Infiny Mix+, tehoskekoitin
-
alk. 40 €
Wilfa BLEND 2GO BL-5002GO, tehosekoitin
-
alk. 129 €
Wilfa TXPLODE VITAL TITANIUM BBLSP-1800T, tehosekoitin
-
alk. 299 €
KitchenAid K400 Artisan 5KSB4026EHI , tehosekoitin
-
alk. 159 €
Wilfa BL7S-PB1800, tehosekoitin
-
alk. 70 €
Bosch VitaPower Serie 2 MMB2111T, tehosekoitin
-
alk. 32 €
Philips 3000 Seies HR2041/00, tehosekoitin
-
alk. 296 €
Sage the Boss To Go Plus, tehosekoitin
-
alk. 169 €
Wilfa Power Fuel PB2B-P1200 , tehosekoitin
-
alk. 129 €
Bosch VitaPower MMB6174S, tehosekoitin
-
alk. 64 €
Electrolux Create 4 E4TB1-6ST, tehosekoitin
-
alk. 120 €
Ninja BN495EU, tehosekoitin
-
alk. 169 €
Bosch VitaPower MMB6384M, tehosekoitin
-
alk. 57 €
Wilfa BL-1000S, tehosekoitin
OBH Nordica Legacy 7749, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 1 200 W |
Tilavuus | 1,7 l |
EAN-koodi | 5708642077491 |
Valmistaja | OBH Nordica |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 229 €
Smeg BLF01, tehosekoitin
-
alk. 85 €
Wilfa BLP-1200B Xplode Boost, tehosekoitin
-
alk. 168 €
Smeg PBF01WHEU, tehosekoitin
-
alk. 89 €
Bosch VitaPower Serie 2 MMB2111S, tehosekoitin
-
alk. 189 €
OBH Nordica Infiny Mix+, tehoskekoitin
-
alk. 40 €
Wilfa BLEND 2GO BL-5002GO, tehosekoitin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tehosekoittimet/obh-nordica-legacy-7749-tehosekoitin/7441357
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.