Smeg PBF01WHEU, tehosekoitin
Smeg PBF01WHEU, tehosekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 144,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg Personal Blender -tehosekoitin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 144,00 € | 144,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Personal Tehosekoitin - Mikserit & Tehosekoittimet Tritan Valkoinen - PBF01WHEUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
168,00 € | 168,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Personal Blender PBF01WHEU -tehosekoitin, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Pbf01wheu TehosekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Smeg henkilökohtainen tehosekoitin PBF01WHEU (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg PBF01WHEU pieni tehosekoitin kahdella 600ml pullolla, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 169,00 € | 173,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Personal blender -tehosekoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 169,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 144,00 €
144,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 168,00 €
168,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 173,90 €
169,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 173,90 €
169,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 173,95 €
169,00 €
Smeg PBF01WHEU, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8017709313098 |
Teho | 300 W |
Valmistaja | Smeg |
Nopeusasetukset | 2 kpl |
Mitat | |
Leveys | 14 cm |
Korkeus | 33 cm |
Syvyys | 13 cm |
Paino | 1,8 kg |
Tilavuus | 0,6 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
169,00 €
Keskihinta
165,29 €
Alin hinta
144,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.