Vitamix Ascent 2300i, tehosekoitin
Vitamix Ascent 2300i, tehosekoitin osastosta Tehosekoittimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 645 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Vitamix Ascent A2300i, harmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 645 € | 645 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vitamix Ascent A2300i, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 650 € | 650 € | Katso tuotetta ▸ | ||
VITAMIX ASCENT A2300I TEHOSEKOITIN, MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 649 € | 654 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vitamix Ascent 2300i tehosekoitin 65334 (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 649 € | 654 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vitamix Ascent 2300i tehosekoitin 65337 (harmaa)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 649 € | 654 € | Katso tuotetta ▸ |
645 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 650 €
650 €
649 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 654 €
649 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 654 €
649 €
Vitamix Ascent 2300i, tehosekoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0703113653346, 0703113653377 |
Valmistaja | Vitamix |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Jäämurskain | On |
Mitat | |
Korkeus | 43 cm |
Leveys | 28 cm |
Syvyys | 20 cm |
Tilavuus | 2 l |
Takuu | 24 kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
650 €
Keskihinta
648 €
Alin hinta
645 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.