Brother HL-L2370DN, tulostin
Brother HL-L2370DN, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Brother HL-L2370DNNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 149,00 € | 152,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother Hl-l2370dn A4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 20 päivää | 153,14 € | 159,13 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother HL-L2370DN Lasertulostin - Yksivärinen - LaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 159,10 € | 159,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother HL-L2370DN -mustavalkolasertulostinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 179,99 € | 184,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
149,00 €
153,14 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,10 €
159,10 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 184,89 €
179,99 €
Brother HL-L2370DN, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Brother |
Mitat | |
Leveys | 356 mm |
Korkeus | 183 mm |
Syvyys | 388 mm |
Paino | 7,2 kg |
Toiminnot | Tulostus |
Laser | On |
Mustavalko | On |
Liitettävyys | USB |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 1 104 |
Virrankäyttö (lepotila) | 5,7 |
Virrankäyttö (pois päältä) | 0,03 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 48 |
Virrankäyttö (virransäästötila) | 0,6 |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows 7 | On |
Windows Vista | On |
Windows 8 | On |
EAN-koodi | 4977766780988, 2050004391671 |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,99 €
Keskihinta
160,31 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.