- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Tulostimet
- ›Canon PIXMA TS3150, tulostin
Canon PIXMA TS3150, tulostin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Canon PIXMA TS3355 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
MyScreen Printer Canon TS705
Canon PIXMA TS7650i Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
Canon PIXMA TR4750i Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
Canon PIXMA TS7450i Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Tulostimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-6 %
159,00 €
Apple AirPods 3rd gen, Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-15 %
449,00 €
Garmin Fenix 7X Solar, gps-multisportkello
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
Samankaltaisia tuotteita
-
Canon PIXMA TS3355 Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
MyScreen Printer Canon TS705
-
Canon PIXMA TS7650i Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
Canon PIXMA TR4750i Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
-
Canon PIXMA TS7450i Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
CANON PIXMA IJ MFP TR4651 WH EUR
-
Canon MAXIFY GX5050 Mustesuihkutulostin - väri - Muste
-
Canon PIXMA G3570 - Black Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
Canon PIXMA TS5350a Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
Canon i-SENSYS MF275dw -
-
Canon PIXMA TR4651 Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
-
Canon i-SENSYS LBP361dw -
Katsotuimmat Tulostimet
-
alk. 88 €
Polaroid Hi-Print, taskukokoinen tulostin
-
alk. 339 €
Canon i-SENSYS MF655Cdw -
-
alk. 167 €
Brother HL-L2375DW, tulostin
-
alk. 60 €
HP Deskjet 2821e All-in-One Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 80 €
HP DeskJet 4220e All in One Printer -
-
alk. 827 €
Epson SureColor SC-T2100 WiFi, tulostin
-
alk. 49 €
Canon Pixma TS3350, tulostin
-
alk. 80 €
Canon Pixma TS5150, tulostin
-
alk. 59 €
Canon Pixma MG2550S, tulostin
-
alk. 177 €
Brother DCP-L2620DW Mono Laser All in One
-
alk. 219 €
Canon PIXMA TS9550, tulostin
-
alk. 61 €
Canon Pixma TS305, tulostin
-
alk. 263 €
HP OfficeJet 200, tulostin
-
alk. 1199 €
Epson Ecotank ET-16650, tulostin
-
alk. 850 €
Epson EcoTank ET-5850, tulostin
-
alk. 429 €
Epson TM P80
-
alk. 565 €
Lexmark E350D, mustavalkolasertulostin
-
alk. 79 €
Canon PIXMA TR4751i Mustesuihkutulostin Monitoimilaite faksilla - väri - Muste
Tulostinten mustekasetit -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 19 €
Canon pg-545, mustekasetti
-
alk. 15 €
Samsung MLT-D111S, mustekasetti
-
alk. 33 €
HP CE314A, mustekasetti
-
alk. 16 €
HP 305XL, mustekasetti
-
alk. 22 €
HP CF244A, mustekasetti
-
alk. 23 €
Brother TN-2410, mustekasetti
-
alk. 15 €
Canon PG-37 - musta, mustekasetti
-
alk. 15 €
HP 32XL, mustekasetti
-
alk. 22 €
HP CE285A, mustekasetti
-
alk. 20 €
Brother TN1050, mustekasetti
-
alk. 22 €
Canon PG-540XL, mustekasetti
-
alk. 14 €
Samsung MLT-D1042S, mustekasetti
-
alk. 60 €
HP W2210A, mustekasetti
-
alk. 76 €
HP Mlt-d111l, mustekasetti
-
alk. 25 €
Canon PG-545XL, mustekasetti
-
alk. 26 €
HP 302XL, mustekasetti
-
alk. 20 €
HP CB435A, mustekasetti
-
alk. 72 €
Samsung CLT-P4072C, mustekasetti
Canon PIXMA TS3150, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Canon |
Valmistajan tuotesivu | https://www.canon.fi/printers/pixma-ts3150-series/ |
Mitat | |
Leveys | 435 mm |
Korkeus | 145 mm |
Syvyys | 316 mm |
Paino | 3,9 kg |
Paperinkäsittely | |
Paperikapasiteetti | 60 arkkia |
Maksimi paperiarkin koko | a4 |
Tulostusnopeus | |
Mustavalkoinen | 7,7 sivua/min |
Väri | 4 sivua/min |
Liitettävyys | |
USB | On |
WLAN | On |
Toiminnot | |
Kopiointi | On |
Skannaus | On |
Tulostus | On |
Käyttöjärjestelmä | |
Windows 7 | On |
Windows Vista | On |
Windows 8 | On |
Skannausominaisuudet | |
Asiakirjan enimmäiskoko | 216x297 |
Optinen tarkkuus | 600x1200 dpi |
Värisyvyys | 16 bit |
Kopiointiominaisuudet | |
Kopioiden enimmäismäärä | 20 kpl |
Kopiointinopeus (väri) | 3 kopiota/min |
Kopiointinopeus (mv) max | 3 kopiota/min |
Monitoimitulostin | On |
Mustesuihku | On |
Väri | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 11 |
Virrankäyttö (pois päältä) | 0,3 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 1,7 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 88 €
Polaroid Hi-Print, taskukokoinen tulostin
-
alk. 339 €
Canon i-SENSYS MF655Cdw -
-
alk. 167 €
Brother HL-L2375DW, tulostin
-
alk. 60 €
HP Deskjet 2821e All-in-One Mustesuihkutulostin Multifunction - väri - Muste
-
alk. 80 €
HP DeskJet 4220e All in One Printer -
-
alk. 827 €
Epson SureColor SC-T2100 WiFi, tulostin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/tulostimet/canon-pixma-ts3150-tulostin/6448734
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.