- ›Koti ja perhe
- ›Kodinkoneet
- ›Vedenkeittimet
- ›OBH Nordica Color Burst, vedenkeitin
OBH Nordica Color Burst, vedenkeitin
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
OBH Nordica Daybreak, vedenkeitin
OBH Nordica Bronx, vedenkeitin 1 L
OBH Nordica Venice Glass, vedenkeitin
OBH Nordica Color Glow 6407, vedenkeitin
OBH Nordica Inox 6408, vedenkeitin
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Vedenkeittimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-38 %
19,00 €
Samsung Galaxy SmartTag2, bluetooth-paikannin
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-5 %
38,99 €
Armored Core VI: Fires of Rubicon, PS5 -peli
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
271,84 €
Singer Heavy Duty 4423, ompelukone
-
-7 %
87,65 €
Philips Essential HD9200/90, kiertoilmakypsennin
-
-65 %
6,95 €
GitGud Mouse Pad XXL, hiirimatto
-
-6 %
66,99 €
Ryobi ONE+ R18AG-0 (5133001903) 18V, akkukulmahiomakone (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
21,47 €
Logitech M240 Silent Bluetooth, langaton hiiri
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Vedenkeittimet
-
alk. 40 €
Russell Hobbs 26300-70, vedenkeitin
-
alk. 83 €
Emerio WK-122248, vedenkeitin
-
alk. 79 €
Alessi Plissé MDL06, vedenkeitin
-
alk. 119 €
Wilfa WSDK-2000S, vedenkeitin
-
alk. 28 €
Wilfa TK-1000, vedenkeitin
-
alk. 62 €
Bosch DesignLine TWK3P421, vedenkeitin
-
alk. 169 €
Smeg KLF04, vedenkeitin
-
alk. 50 €
Wilfa WKD-2200, vedenkeitin
-
alk. 89 €
Wilfa TM-1500S, teenkeitin
-
alk. 169 €
Smeg KLF03BLMEU, vedenkeitin
-
alk. 80 €
Severin DeLuxe Mini1l WK3473, vedenkeitin
-
alk. 179 €
Smeg KLF04BLEU, vedenkeitin
-
alk. 99 €
Eva Solo Nordic Kitchen 502740, vedenkeitin
-
alk. 129 €
Wilfa WSDK-2000B, vedenkeitin
-
alk. 179 €
Smeg KLF04WHEU, vedenkeitin
-
alk. 153 €
Smeg KLF03, vedenkeitin
-
alk. 42 €
Philips HD9350/90, vedenkeitin
-
alk. 55 €
Bodum Bistro 11451-913EURO, vedenkeitin
OBH Nordica Color Burst, vedenkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 2 000 W |
Tilavuus | 1,6 l |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 40 €
Russell Hobbs 26300-70, vedenkeitin
-
alk. 83 €
Emerio WK-122248, vedenkeitin
-
alk. 79 €
Alessi Plissé MDL06, vedenkeitin
-
alk. 119 €
Wilfa WSDK-2000S, vedenkeitin
-
alk. 28 €
Wilfa TK-1000, vedenkeitin
-
alk. 62 €
Bosch DesignLine TWK3P421, vedenkeitin
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/vedenkeittimet/obh-nordica-color-burst-vedenkeitin/6996673
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.