Blackmagic Design Micro Converter BiDirect SDI - HDMI 3G PS, signaalinmuunnin
Blackmagic Design Micro Converter BiDirect SDI - HDMI 3G PS, signaalinmuunnin osastosta Videoeditointilaitteet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 98,58 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Blackmagic Design Micro Converter Bidirect Sdi/hdmi 3g PsuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 98,58 € | 104,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Blackmagic Design Micro Converter BiDirect SDI/HDMI 3G + verkkolähdeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 99,00 € | 102,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Blackmagic Design Micro Converter BiDirectional SDI/HDMI 3G -muunninNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 114,99 € | 119,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Micro Converter BiDirectNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 124,90 € | 129,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Blackmagic Micro Converter BiDirect SDI/HDMI 3G wPSUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 126,57 € | 126,57 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 104,57 €
98,58 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 102,90 €
99,00 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 119,89 €
114,99 €
124,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 126,57 €
126,57 €
Blackmagic Design Micro Converter BiDirect SDI - HDMI 3G PS, signaalinmuunnin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Blackmagic Design Pty. Ltd., Blackmagic Design |
Valmistajan tuotesivu | https://www.blackmagicdesign.com/products/microconverters |
EAN-koodi | 9338716006995 |
Hintakehitys
Korkein hinta
126,57 €
Keskihinta
112,81 €
Alin hinta
98,58 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.