CORSAIR CX Series CX650 PSU 650 Watt 80 PLUS Bronze
CORSAIR CX Series CX650 PSU 650 Watt 80 PLUS Bronze osastosta Virtalähteet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 69,06 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Corsair CX650 Virtalähde - 650 Watt - 120 mm - 80 Plus Pronssi sertifioituNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 69,06 € | 76,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair Cx Series Cx650 650w 80 Plus BronzeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 70,06 € | 76,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair CX Series CX650 650W -virtalähde, 80 Plus BronzeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 70,90 € | 75,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CORSAIR CX Series CX650 PSU 650 Watt (CP-9020278-EU)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 14.5.2024 | 71,00 € | 75,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Corsair CX650 ATX -virtalähde, 650 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 17 päivää | 71,99 € | 76,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair 650W CX Series CX650, ATX-virtalähde, 80 Plus Bronze, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 72,90 € | 72,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 76,05 €
69,06 €
70,06 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,80 €
70,90 €
Toimitusaika saatavilla 14.5.2024
Hinta toimituskuluineen 75,90 €
71,00 €
71,99 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 72,90 €
72,90 €
CORSAIR CX Series CX650 PSU 650 Watt 80 PLUS Bronze
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0840006670896 |
Valmistaja | Corsair |
Hintakehitys
Korkein hinta
72,90 €
Keskihinta
70,99 €
Alin hinta
69,06 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.