Xiaomi Amazfit Active, älykello
Xiaomi Amazfit Active, älykello osastosta Älykellot nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 128,25 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Amazfit Active - Midnight BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 128,25 € | 128,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amazfit Active - Petal PinkNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 128,25 € | 128,25 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amazfit Active Petal PinkNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 arkipäivä | 129,90 € | 129,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amazfit Active Midnight BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 arkipäivä | 129,90 € | 129,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amazfit Active -älykello, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 162,90 € | 167,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Amazfit Active -älykello, pinkkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 162,90 € | 167,80 € | Katso tuotetta ▸ |
128,25 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 128,25 €
128,25 €
Toimitusaika 1 arkipäivä
Hinta toimituskuluineen 129,90 €
129,90 €
Toimitusaika 1 arkipäivä
Hinta toimituskuluineen 129,90 €
129,90 €
162,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 167,80 €
162,90 €
Xiaomi Amazfit Active, älykello
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Amazfit |
Mitat | |
Leveys | 35,9 mm |
Syvyys | 42,36 mm |
Paksuus | 10,75 mm |
Paino | 24 g |
Akku | |
Akkukesto | 300 mAh |
Akun kesto (käyttöaika) | 336 h |
Liitettävyys | Bluetooth (v. 5.2 BLE) |
Versio | 5.2 BLE |
Näyttö | |
Resoluutio (korkeus) | 450 px |
Resoluutio (leveys) | 390 px |
Tyyppi | AMOLED |
Lisätieto | Temperoitu lasi, 341 PPI |
Kosketusnäyttö | On |
Koko | 1,75 " |
Valmistajan tuotesivu | https://www.amazfit.com/products/amazfit-active |
Ominaisuudet | |
GPS | On |
Sykesensori | On |
Kierron seuranta | On |
Unen mittaus | On |
Kiihtyvyysanturi | On |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Android 7.0 tai uudempi, iOS 14.0 tai uudempi |
Vedenpitävyys | 5ATM |
EAN-koodi | 6972596106920, 6972596106937 |
Hintakehitys
Korkein hinta
162,90 €
Keskihinta
140,35 €
Alin hinta
128,25 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.