Pioneer DEH-S120UB, autosoitin
Pioneer DEH-S120UB, autosoitin osastosta Autosoittimet nyt edullisimmin kaupasta SoundstoreXL hintaan 100,56 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Pioneer DEH-S120UB CD/USBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 4 päivää | 100,56 € | 110,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pioneer DEH-S120UB autosoitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
105,00 € | 109,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pioneer DEH S120UB - AutoradionNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 17 päivää | 106,30 € | 106,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pioneer DEH-S120UB CD/USBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 119,97 € | 131,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
100,56 €
105,00 €
106,30 €
119,97 €
Pioneer DEH-S120UB, autosoitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Pioneer |
Vahvistin | Taajuuskorjain |
Liitännät | |
3,5 mm AUX IN | On |
USB | On |
Bluetooth | On |
CD-soitin | |
MP3 | On |
WMA | On |
CD-R | On |
CD-RW | On |
FM-viritin | RDS |
Valmistajan tuotesivu | https://www.pioneer-car.eu/fi/fi/products/deh-s120ub |
EAN-koodi | 4988028433757 |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,97 €
Keskihinta
107,96 €
Alin hinta
100,56 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.