Weber 18295, puupelletit tammi 8 kg
Weber 18295, puupelletit tammi 8 kg osastosta Grillaustarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 21,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Weber tammipuupelletit 18295Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 21,95 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Weber Puupelletit Oak TammiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 21,99 € | 26,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Weber Puupelletit - Tammi, 8 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 24,00 € | 29,90 € | Katso tuotetta ▸ |
21,95 €
21,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,90 €
24,00 €
Weber 18295, puupelletit tammi 8 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Weber |
Valmistajan tuotesivu | https://www.weber.com/FI/fi/tarvikkeet/tarvikkeet-kategorian-mukaan/polttoaine-ja-sytytys/18295.html |
EAN-koodi | 0077924180613 |
Hintakehitys
Korkein hinta
24,00 €
Keskihinta
22,65 €
Alin hinta
21,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.