DeWalt DCW210N 18V XR, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
DeWalt DCW210N 18V XR, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 147,83 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DCW210N-XJ eksentrinen hiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 147,83 € | 157,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DCW210N Epäkeskohiomakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 157,20 € | 159,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt XR - orbital sander - cordless - 125 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 165,27 € | 165,27 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epäkeskohiomakone Dewalt XR DCW210NNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 169,00 € | 169,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dewalt XR DCW210N 18V epäkeskohiomakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epäkeskohiomakone DeWalt DCW210N-XJ; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 193,00 € | 193,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 157,73 €
147,83 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 159,19 €
157,20 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 165,27 €
165,27 €
169,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 173,90 €
169,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 193,00 €
193,00 €
DeWalt DCW210N 18V XR, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | DeWalt, Stanley |
Akun jännite | 18 V |
Laikka | 125 mm |
Nopeus | 12 000 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
EAN-koodi | 5035048711668 |
Hintakehitys
Korkein hinta
193,00 €
Keskihinta
166,88 €
Alin hinta
147,83 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.