Kärcher SC 4 Easy Fix (1.512-630.0), höyrypesuri
Kärcher SC 4 Easy Fix (1.512-630.0), höyrypesuri osastosta Höyrypesurit nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 239,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kärcher höyrypesuri SC 4 Easy FixNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 239,00 € | 243,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Parownica KARCHER SC 4 EasyFix - 1.512-630.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 241,24 € | 251,23 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher SC 4 Deluxe EasyFix höyrypesuri 1512630Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 269,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher SC 4 Easy Fix höyrypesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä perjantai - tiistai | 288,95 € | 288,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Kärcher SC 4 Easy Fix höyrypesuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 289,00 € | 293,90 € | Katso tuotetta ▸ |
239,00 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 251,23 €
241,24 €
269,00 €
Toimitusaika perillä perjantai - tiistai
Hinta toimituskuluineen 288,95 €
288,95 €
289,00 €
Kärcher SC 4 Easy Fix (1.512-630.0), höyrypesuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4054278991818 |
Valmistaja | Kärcher |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kaercher.com/fi/home-garden/hoeyrypuhdistimet/sc-4-easyfix-15126300.html |
Paino | 4,1 kg |
Teho | 2 000 W |
Lattiasuulake | On |
Johto | 4 m |
Maksimi paine | 3,5 bar |
Hintakehitys
Korkein hinta
289,00 €
Keskihinta
265,44 €
Alin hinta
239,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.