Electrolux E7CM1-6GB Explore 7, kahvinkeitin
Electrolux E7CM1-6GB Explore 7, kahvinkeitin osastosta Kahvinkeittimet nyt edullisimmin kaupasta Prisma.fi hintaan 139,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Electrolux termoskahvinkeitin Explore 7 E7CM1-6GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 139,00 € | 143,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ELECTROLUX E7CM1-6GB KAHVINKEITINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 159,00 € | 164,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Explore 7 Kahvinkeitin E7CM1-6GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 179,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux Explore 7 kahvinkeitin E7CM16GBNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 189,00 € | 193,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Electrolux E7CM1-6GB Explore 7-kahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
189,95 € | 189,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux E7CM1-6GB Explore 7-kahvinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 189,99 € | 194,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 143,95 €
139,00 €
159,00 €
179,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 193,90 €
189,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 189,95 €
189,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,89 €
189,99 €
Electrolux E7CM1-6GB Explore 7, kahvinkeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7332543697953 |
Mitat | |
Leveys | 34,2 cm |
Syvyys | 17,7 cm |
Korkeus | 34,7 cm |
Valmistaja | Electrolux |
Kapasiteetti | 9 kuppeja |
Tilavuus | 1,1 l |
Teho | 1 600 W |
Kääntyvä suodatinteline | On |
Vesimääränilmaisin | On |
Aromikontrolli | On |
Suodattimen lämpötila | 96 C |
Ajastin | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
189,99 €
Keskihinta
174,32 €
Alin hinta
139,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.