- ›Liikkuminen ja ulkoilu
- ›Veneily ja kalastus
- ›Kaikuluotaimet
- ›Deeper Fishfinder Pro+ Wifi+GPS, langaton kaikuluotain
Deeper Fishfinder Pro+ Wifi+GPS, langaton kaikuluotain
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Deeper Smart Sonar Chirp+ 2, kaikuluotain
Deeper Smart Sonar Pro+ 2, sovellusohjattava kaikuluotain
Deeper Flexible Arm 2.0, kaikuluotaimen kiinnitysteline
Deeper Start Sonar Langaton kaikuluotain
Deeper Sonar Pro Wifi Langaton kaikuluotain
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kaikuluotaimet ▸
Päivän tarjoukset
-
-26 %
85,95 €
Philips Essential HD9252/70, kiertoilmakypsennin
-
-26 %
49,99 €
Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6800, sähköhammasharja
-
-16 %
131,70 €
Asus ZenWiFi AX XT8, langaton reititin
-
-12 %
14,90 €
Garmin Instinct, vaihtoranneke
-
-11 %
204,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-7 %
39,95 €
Nioh Collection, PS5 -peli
-
-7 %
83,30 €
Marimekko Unikko, pussilakanasetti 150 x 210 cm
-
-6 %
655,90 €
Hamax Outback Reclining, pyöräkärry
-
-6 %
14,99 €
Canon LP-E10 (tai vastaava) akku
-
-5 %
56,99 €
The Last of Us Part 1, PS5 -peli
-
-27 %
349,00 €
Point 5-SERIES POWM5A1014, pyykinpesukone
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Kaikuluotaimet
-
alk. 259 €
Garmin STRIKER 4 kaikuluotain + GT8HW CHIRP pilkkianturi
-
alk. 249 €
Raymarine Element pilkkisetti
-
alk. 299 €
Lowrance Hook2-4x-All Season Kaikuluotain paketti
-
alk. 129 €
Garmin GT8HW-IF pilkkianturi
-
alk. 159 €
Garmin Striker Plus 4 kaikuluotain
-
alk. 145 €
Lowrance Hook2-4X Bullet Kaikuluotain
-
alk. 549 €
Lowrance HOOK Reveal 9 HDI yhdistelmälaite + anturi
-
alk. 3999 €
Lowrance HDS Pro 9 + Active Target 2 livepaketti
-
alk. 449 €
Humminbird Ice Helix 5 Chirp G3 GPS, pilkkikaikuluotain
-
alk. 359 €
Garmin GT52HW-TM SideVä¼/DownVä¼ CHIRP anturi
-
alk. 149 €
Kaikuluotain Humminbird Piranha Max 4
-
alk. 549 €
Lowrance Hook Reveal 7" TripleShot, kaikuluotain/karttaplotteri
-
alk. 498 €
Lowrance Hook Reveal 7", kaikuluotain/karttaplotteri
-
alk. 1899 €
Garmin GPSMAP1223 karttaplotteri
-
alk. 1490 €
Garmin ECHOMAP UHD2 92sv yhdistelmälaite + GT56 anturi
-
alk. 119 €
Lowrance / Simrad PTI-WBL 83/200kHz pilkkianturi
-
alk. 2999 €
Garmin Panoptix LiveScope XR System LVS62 + GLS10, Kaikuluotaimet
-
alk. 3899 €
Garmin GPSMAP 1623 karttaplotteri
Veneily- ja kalastustarvikkeet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 15 €
Patriot Spinnerbait-laukku
-
alk. 40 €
Daiwa Sling Tackle Bag viehelaukku
-
alk. 18 €
vidaXL Veneköysi oranssi 4 mm 100 m polypropeeni
-
alk. 3,99 €
Wiggler ootto-onginta vapateline
-
alk. 199 €
Rebelcell Power Bank 48000mA varavirtalähde
-
alk. 2199 €
Raymarine Quantum 2 Q24D Doppler 18" Wi-Fi tutka + virtakaapeli + datakaapeli
-
alk. 1049 €
Typhoon PS330 Xtreme kuivapuku
-
alk. 70 €
PISTO E-Boost akkuadapteri Mora
-
alk. 12 €
Star Brite Liquid 30ml musta nestemäinen sähköteippi
-
alk. 7,90 €
Vieherasia L kaksipuoleinen
-
alk. 49 €
Rapala Ur Red 155 mm teräkruunu
-
alk. 40 €
Pelastusrengas
-
alk. 3,90 €
Spike-it UV-glo, valkosipulitussi
-
alk. 59 €
Vision Mini Bra rintalaukku
-
alk. 1252 €
Ursuit Easy
-
alk. 16 €
Osculati RST 355mm 11kg kaasujousi 1kpl
-
alk. 57 €
Scotty Orca 5-400 Vapateline
-
alk. 5,90 €
Scotty 5-1008 nylonstopparit takilaan
Deeper Fishfinder Pro+ Wifi+GPS, langaton kaikuluotain
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 259 €
Garmin STRIKER 4 kaikuluotain + GT8HW CHIRP pilkkianturi
-
alk. 249 €
Raymarine Element pilkkisetti
-
alk. 299 €
Lowrance Hook2-4x-All Season Kaikuluotain paketti
-
alk. 129 €
Garmin GT8HW-IF pilkkianturi
-
alk. 159 €
Garmin Striker Plus 4 kaikuluotain
-
alk. 145 €
Lowrance Hook2-4X Bullet Kaikuluotain
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kaikuluotaimet/deeper-fishfinder-pro-plus-wifi-plus-gps-langaton-kaikuluotain/5060907
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.