AB Polar Easy-Up, kaarikasvihuone 3 x 10 m
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Kasvihuoneet ▸
Päivän tarjoukset
-
-7 %
509,00 €
Sony PlayStation 5 Slim (PS5, 1TB), pelikonsoli
-
-9 %
15,00 €
Iittala Aino Aalto, juomalasit 33 cl, 2 kpl
-
-7 %
417,00 €
Samsung Galaxy S22 5G 8/128GB, älypuhelin
-
-6 %
299,00 €
Bosch Fontus 18V Gen II (06008B6101) 18V 1x2,5Ah, akkupesuri
-
-5 %
37,99 €
Banishers: Ghosts of New Eden, PS5 -peli
-
-5 %
29,99 €
Braun Oral-B iO Ultimate Clean, vaihtoharjat 4 kpl
-
-26 %
445,00 €
Familon Lux, sijauspatja 160 x 200 cm
-
-26 %
85,95 €
Philips Essential HD9252/70, kiertoilmakypsennin
-
-17 %
120,00 €
Scheppach BTS900, hiomakone
-
-12 %
149,00 €
Fitbit Charge 6, aktiivisuusranneke
-
-11 %
204,00 €
Marimekko Urna, maljakko 21 x 30 cm
-
-8 %
969,00 €
Apple iPhone 15 Pro 5G 128GB, älypuhelin
Katsotuimmat Kasvihuoneet
-
alk. 1018 €
Kasvihuone HYBRID BALANCE 8,9m2. hopea
-
alk. 1200 €
Kasvihuone Palram Balance 8,9 m² (243 x 367 cm) harmaa
-
alk. 349 €
Sunor, kasvihuone 4,8 m²
-
alk. 579 €
Green Land Vegica, kasvihuone 4,8m²
-
alk. 1299 €
Lykke Glass 8,2m², kasvihuone
-
alk. 1799 €
Lykke Hybrid 13m², kasvihuone
-
alk. 999 €
Lykke Glass 6,2m², kasvihuone
-
alk. 899 €
Lykke PC 5,0m², kasvihuone
-
alk. 899 €
Lykke Glass 5,0m², kasvihuone
-
alk. 51 €
Palram, tihkukastelujärjestelmä 10 m
-
alk. 44 €
Palram, kasvulankasetti
-
alk. 55 €
Ankkurointijärjestelmä Palram
-
alk. 1073 €
Kaarikasvihuone Nano 3 x 10 m
-
alk. 496 €
Rancher-Kasvihuone 5,9 m2
-
alk. 1291 €
AB Polar Easy-Up, kaarikasvihuone 3 x 10 m
-
alk. 706 €
AB Polar Easy-Up, kaarikasvihuone 2 x 6 m
-
alk. 622 €
AB Polar Easy-Up, kaarikasvihuone 3 x 4 m
-
alk. 902 €
AB Polar Easy-Up, kaarikasvihuone 3 x 6 m
AB Polar Easy-Up, kaarikasvihuone 3 x 10 m
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | AB Polar OÜ |
Valmistajan tuotesivu | https://www.abpolar.ee/products/kasvuhoonete-lopumuuk/ |
EAN-koodi | 4742656004938 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1018 €
Kasvihuone HYBRID BALANCE 8,9m2. hopea
-
alk. 1200 €
Kasvihuone Palram Balance 8,9 m² (243 x 367 cm) harmaa
-
alk. 349 €
Sunor, kasvihuone 4,8 m²
-
alk. 579 €
Green Land Vegica, kasvihuone 4,8m²
-
alk. 1299 €
Lykke Glass 8,2m², kasvihuone
-
alk. 1799 €
Lykke Hybrid 13m², kasvihuone
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/kasvihuoneet/ab-polar-easy-up-kaarikasvihuone-3-x-10-m/7954950
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.