JBL Reflect Flow Pro, vastamelunappikuulokkeet
JBL Reflect Flow Pro vastamelunappikuulokkeet tarjoavat huippuluokan äänikokemuksen ja erinomaisen vastamelutekniikan, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan aktiivisille käyttäjille ja musiikin ystäville. Langattomuus ja kestävyys yhdistettynä JBL:n tunnettuun äänentoistolaatuun luovat kuulokkeet, jotka kestävät päivittäisessä käytössä ja tarjoavat erinomaisen kuuntelukokemuksen liikkeellä ollessasi. JBL Reflect Flow Pro nappikuulokkeet ovat veden- ja hienkestäviä (IP68-luokitus), mikä tekee niistä erinomaisen valinnan ulkoiluun ja urheiluun.
JBL Reflect Flow Pro vastamelunappikuulokkeet tarjoavat huippuluokan äänikokemuksen ja erinomaisen vastamelutekniikan, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan aktiivisille käyttäjille ja musiikin ystäville. Langattomuus ja kestävyys yhdistettynä JBL:n tunnettuun äänentoistolaatuun luovat kuulokkeet, jotka kestävät päivittäisessä käytössä ja tarjoavat erinomaisen kuuntelukokemuksen liikkeellä ollessasi. JBL Reflect Flow Pro nappikuulokkeet ovat veden- ja hienkestäviä (IP68-luokitus), mikä tekee niistä erinomaisen valinnan ulkoiluun ja urheiluun. Ne pysyvät korvissasi turvallisesti erityisten, mukautuvien korvasovitteiden ansiosta, eivätkä kuulokkeet putoa edes intensiivisen liikunnan aikana. Näissä nappikuulokkeissa on älykkäitä toimintoja, kuten ympäristön äänten kuuntelutoiminto. Lisäksi ne tukevat monia ääniohjauspalveluita, mukaan lukien Google Assistant ja Amazon Alexa, tehostaen käyttökokemustasi entisestään. JBL Reflect Flow Pro kuulokkeet tarjoavat jopa 10 tuntia toistoaikaa yhdellä latauksella, ja latauskotelon avulla kuunteluaikaa voidaan pidentää jopa 30 tuntiin. Nopea lataustoiminto varmistaa, että saat nopeasti lisää toistoaikaa, joten ne ovat aina valmiina seuraavaan seikkailuusi. JBL Reflect Flow Pro tarjoaa kilpailukykyisen hinta-laatusuhteen, erityisesti urheilulliseen käyttöön suunnitelluissa ominaisuuksissa. Niiden ainutlaatuinen muotoilu ja kestävyys tekevät niistä loistavan valinnan niille, jotka etsivät kestävyyttä ja suorituskykyä. Vähemmän...
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
JBL Reflect Flow Pro+ langattomat urheilukuulokkeet, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 59,00 € | 63,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL REFLECT FLOW PRO TRUE WIRELESS KUULOKKEET, VALKOINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 99,00 € | 103,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
JBL Reflect Flow Pro TWS langattomat urheilukuulokkeetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,00 € | 103,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
True Wireless -kuulokkeet JBL Reflect Pro, vaaleanpunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-9 työpäivät | 164,37 € | 174,36 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
True Wireless -kuulokkeet JBL Reflect Pro, sininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 164,37 € | 174,36 € | Katso tuotetta ▸ | ||
True Wireless -kuulokkeet JBL Reflect Pro, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yhteyttä | 164,37 € | 174,36 € | Katso tuotetta ▸ |
JBL Reflect Flow Pro, vastamelunappikuulokkeet
Ilmoita virheellisestä tiedostaJBL Reflect Flow Pro vastamelunappikuulokkeet tarjoavat huippuluokan äänikokemuksen ja erinomaisen vastamelutekniikan, mikä tekee niistä ihanteellisen valinnan aktiivisille käyttäjille ja musiikin ystäville. Langattomuus ja kestävyys yhdistettynä JBL:n tunnettuun äänentoistolaatuun luovat kuulokkeet, jotka kestävät päivittäisessä käytössä ja tarjoavat erinomaisen kuuntelukokemuksen liikkeellä ollessasi. JBL Reflect Flow Pro nappikuulokkeet ovat veden- ja hienkestäviä (IP68-luokitus), mikä tekee niistä erinomaisen valinnan ulkoiluun ja urheiluun. Ne pysyvät korvissasi turvallisesti erityisten, mukautuvien korvasovitteiden ansiosta, eivätkä kuulokkeet putoa edes intensiivisen liikunnan aikana. Näissä nappikuulokkeissa on älykkäitä toimintoja, kuten ympäristön äänten kuuntelutoiminto. Lisäksi ne tukevat monia ääniohjauspalveluita, mukaan lukien Google Assistant ja Amazon Alexa, tehostaen käyttökokemustasi entisestään. JBL Reflect Flow Pro kuulokkeet tarjoavat jopa 10 tuntia toistoaikaa yhdellä latauksella, ja latauskotelon avulla kuunteluaikaa voidaan pidentää jopa 30 tuntiin. Nopea lataustoiminto varmistaa, että saat nopeasti lisää toistoaikaa, joten ne ovat aina valmiina seuraavaan seikkailuusi. JBL Reflect Flow Pro tarjoaa kilpailukykyisen hinta-laatusuhteen, erityisesti urheilulliseen käyttöön suunnitelluissa ominaisuuksissa. Niiden ainutlaatuinen muotoilu ja kestävyys tekevät niistä loistavan valinnan niille, jotka etsivät kestävyyttä ja suorituskykyä.
Valmistaja | JBL |
Kuulokkeet | |
Ovatko nappikuulokkeet | On |
Taajuusvaste | 20-20000 Hz |
Impedanssi | 16 Ohm |
Herkkyys | 100 dB |
Bluetooth | On |
Puolipeittävä | On |
Vastamelukuuloke | On |
Elemettien koot | 6,8 mm |
Langaton | On |
Paino | 14,4 g |
Valmistajan tuotesivu | https://fi.jbl.com/urheilukuulokkeet/REFLECT-FLOW-PRO-.html |
Mikrofoni | On |
Akku | |
Akun kesto (käyttöaika) | 10 h |
Akun latausaika | 2 h |
EAN-koodi | 6925281987403, 6925281987427, 6925281987434, 6925281987410 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.