Logitech Pebble M350, langaton hiiri
Logitech Pebble M350, langaton hiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 27,08 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Logitech M350 Pebble langaton hiiri - Ruusu - Hiiri - Optinen - 3 painiketta - PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 27,08 € | 34,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech M350 Pebble langaton hiiri - Off-White - Hiiri - Optinen - 3 painiketta - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 29,60 € | 36,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Langaton hiiri Logitech M350/910-005717, Pebble PinkNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 työpäivät | 29,20 € | 33,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Langaton hiiri Logitech M350/910-005716, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 työpäivät | 35,69 € | 39,58 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,07 €
27,08 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 36,59 €
29,60 €
Toimitusaika 4-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 33,09 €
29,20 €
Toimitusaika 4-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 39,58 €
35,69 €
Logitech Pebble M350, langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Logitech |
Yhteys | Langaton |
Valmistajan tuotesivu | https://www.logitech.com/en-hk/product/pebble-m350-wireless-mouse |
Mitat | |
Leveys | 59 mm |
Korkeus | 26,5 mm |
Syvyys | 107 mm |
Paino | 100 g |
Ominaisuudet | |
Nappula | 3 lkm |
Rulla | On |
DPI | 1 000 |
Liitäntä | |
USB | On |
Bluetooth | On |
Paristo | 1 x AA |
Optinen | On |
Takuu | 12 kk |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Linux | On |
Windows 8 | On |
OS X | On |
Windows 10 | On |
Windows 11 | On |
EAN-koodi | 5099206085671, 5099206085657, 5099206085664, 5099206085688, 50992060856916, 50992060856619, 5099206085695, 50992060856718, 5099206105089, 5099206105096, 5099206105102 |
Hintakehitys
Korkein hinta
35,69 €
Keskihinta
30,39 €
Alin hinta
27,08 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.