Fiskars Fiskars x Muumi -yleissakset 21 cm Love
Fiskars Fiskars x Muumi -yleissakset 21 cm Love osastosta Muut keittiövälineet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 27,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Muumi yleissakset 21 cm, LoveNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 27,00 € | 32,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Fiskars x Muumi -yleissakset 21 cm LoveNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 27,00 € | 32,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Fiskars x Moomin Sakset 21 Cm Love - Sakset Ruostumaton Teräs Vaaleanpunainen - 1067188Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
29,00 € | 35,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Muumi-yleissaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 30,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Sakset Fiskars 1067188; 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 33,00 € | 41,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,90 €
27,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 32,90 €
27,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 35,00 €
29,00 €
30,90 €
33,00 €
Fiskars Fiskars x Muumi -yleissakset 21 cm Love
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6424002016861 |
Valmistaja | Fiskars, Arabia |
Hintakehitys
Korkein hinta
33,00 €
Keskihinta
29,38 €
Alin hinta
27,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.