Ryobi ONE+ RY18PLA-0 (5133004575) 18V, teleskooppinen oksaleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Ryobi ONE+ RY18PLA-0 (5133004575) 18V, teleskooppinen oksaleikkuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 263,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
oksasakset Ryobi RY18PLA-0; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 263,00 € | 263,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ryobi One+ RY18PLA-0 18V oksaleikkuri runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
309,00 € | 313,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Oksaleikkuri teleskooppivarrella RyobiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 339,00 € | 339,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ryobi Akkukäyttöiset oksasakset RY18PLA-0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 339,00 € | 339,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 263,00 €
263,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 313,90 €
309,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 339,00 €
339,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 339,00 €
339,00 €
Ryobi ONE+ RY18PLA-0 (5133004575) 18V, teleskooppinen oksaleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ryobi |
Mitat | |
Pituus | 270 mm |
Paino | 3,9 kg |
Akun jännite | 18 V |
Valmistajan tuotesivu | https://fi.ryobitools.eu/puutarha/puiden-ja-pensaiden-hoito/oksaleikkurit/ry18pla/ry18pla-0/ |
EAN-koodi | 4892210182562 |
Hintakehitys
Korkein hinta
339,00 €
Keskihinta
312,50 €
Alin hinta
263,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.