ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain osastosta Näytönohjaimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 445,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Asus Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 Gt -näytönohjainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 445,90 € | 450,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS Radeon RX 6750 XT DUAL OC - 12GB GDDR6 RAM - NäytönohjaimetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 455,59 € | 455,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus Radeon RX 6750 XT DUAL - OC Edition -näytönohjain, 12GB GDDR6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-20 päivää | 477,90 € | 477,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Asus Dual Radeon RX 6750 XT OC Edition 12GB näytönohjainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
770 € | 775 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 450,80 €
445,90 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 455,59 €
455,59 €
Toimitusaika 10-20 päivää
Hinta toimituskuluineen 477,90 €
477,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 775 €
770 €
ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | ASUS |
Muisti | |
Laajennettavissa | 12288 Mt |
Kapasiteetti | 12 288 Mt |
Tyyppi | GDDR6 |
Jäähdytys | Aktiivi |
Väylä | |
PCI-E | On |
Nopeus | 16X |
Tuki versiolle | 4.0 |
Grafiikkaprosessori | |
Muistien siirtokyky | 432 Gt/s |
Stream Processing Unit | 2 560 kpl |
Tyyppi | Radeon RX 6750 XT |
Liitännät | |
DisplayPort | On |
HDMI-portti | On |
Virtalähdevaatimukset | |
Lisätieto | 1 x 6-pin, 1 x 8-pin |
Lisävirtaliittimet | 6-pin, 8-pin |
Mitat | |
Leveys | 295 mm |
Syvyys | 55 mm |
Korkeus | 139 mm |
DirectX | v. 12 |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows 7 | On |
Windows 7 x64 | On |
Windows 8 | On |
Windows 8.1 | On |
Windows 10 | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/fi/Motherboards-Components/Graphics-Cards/Dual/DUAL-RX6750XT-O12G/techspec/ |
EAN-koodi | 4711081731740 |
Hintakehitys
Korkein hinta
770 €
Keskihinta
537 €
Alin hinta
445,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.