- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Pelaaminen
- ›Pelikonsolit
- ›Sony Playstation 5 Slim (PS5, 1TB), pelikonsoli + peli
Sony Playstation 5 Slim (PS5, 1TB), pelikonsoli + peli
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Sony PlayStation 5 (PS5), pelikonsoli + peli
Sony PlayStation 5 Slim (PS5, 1TB) Digital Edition, pelikonsoli
Sony PlayStation 5 Slim (PS5, 1TB), pelikonsoli
Sony PlayStation Portal Remote Player (PS5), pelikonsoli
Sony PlayStation 5 (PS5), pelikonsoli + lisäohjain
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Pelikonsolit ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-13 %
54,90 €
Schleich 42535 - Horse Adventures, auto ja traileri -leikkisetti
Samankaltaisia tuotteita
-
Sony PlayStation 5 (PS5), pelikonsoli + peli
-
Sony PlayStation 5 Slim (PS5, 1TB) Digital Edition, pelikonsoli
-
Sony PlayStation 5 Slim (PS5, 1TB), pelikonsoli
-
Sony PlayStation Portal Remote Player (PS5), pelikonsoli
-
Sony PlayStation 5 (PS5), pelikonsoli + lisäohjain
-
Sony PlayStation 5 (PS5) Digital Edition, pelikonsoli
Katsotuimmat Pelikonsolit
-
alk. 509 €
Sony PlayStation 5 (PS5), pelikonsoli
-
alk. 15 €
New Nintendo 3DS XL, pelikonsoli
-
alk. 480 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
alk. 128 €
The A500 Mini, retrokonsoli + 25 peliä
-
alk. 750 €
Arcade1Up Ridge Racer, pelikone
-
alk. 284 €
Microsoft Xbox Series S 512GB, pelikonsoli
-
alk. 43 €
C64 Mini (Commodore 64 Mini), pelikonsoli
-
alk. 519 €
Sony Playstation 5 Slim (PS5, 1TB), pelikonsoli + peli
-
alk. 329 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
alk. 50 €
Game & Watch: Super Mario Bros, retrokonsoli
-
alk. 232 €
Nintendo 3DS, pelikonsoli
-
alk. 35 €
My Arcade Gamer V Classic, retropelikonsoli
-
alk. 55 €
My Arcade Micro Player Data East Hits, retropelikonsoli
-
alk. 63 €
My Arcade Galaga Joystick Player, retropelikonsoli
-
alk. 55 €
My Arcade Pocket Player Bubble Bobble, retropelikonsoli
-
alk. 55 €
My Arcade Pocket Player Data East Hits, retropelikonsoli
-
alk. 40 €
My Arcade Go Gamer Classic, retropelikonsoli
-
alk. 35 €
My Arcade Tetris Gamer V, retropelikonsoli
Pelit ja laitteet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 509 €
Sony PlayStation 5 (PS5), pelikonsoli
-
alk. 16 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
alk. 17 €
Texas Hold'em, pokerisetti metallisalkussa
-
alk. 9,90 €
Playstation 2 HDMI adapter, PS2-tarvike
-
alk. 14 €
Muumi 1000 animation palapeli
-
alk. 4,00 €
Virtajohto (PS3)
-
alk. 50 €
Gloomhaven: Jaws of the Lion Lautapeli
-
alk. 13 €
Sony DualShock 3, PS3-ohjain
-
alk. 50 €
Pokemon GO Plus +
-
alk. 21 €
Rocksmith Real Tone Cable, PS3 / Xbox 360 / PC
-
alk. 37 €
Pokemon Battle Academy 2022
-
alk. 15 €
New Nintendo 3DS XL, pelikonsoli
-
alk. 14 €
Play & Charge Kit (akku+laturi), Xbox One -tarvike
-
alk. 7,65 €
Uno, korttipeli
-
alk. 110 €
Hori RWA Racing Wheel APEX for PC/PS4/PS5, rattipoljinsetti
-
alk. 384 €
Noblechairs Legend, pelituoli
-
alk. 70 €
Obsession (Second Edition) Lautapeli
-
alk. 4,00 €
Nintendo Wii Remote Plus, peliohjain
Sony Playstation 5 Slim (PS5, 1TB), pelikonsoli + peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Sony |
Liitännät | HDMI-portti |
Valmistusvuosi | 2 023 |
EAN-koodi | 6555970501988, 3069020422374, 8342728761361 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 509 €
Sony PlayStation 5 (PS5), pelikonsoli
-
alk. 15 €
New Nintendo 3DS XL, pelikonsoli
-
alk. 480 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
alk. 128 €
The A500 Mini, retrokonsoli + 25 peliä
-
alk. 750 €
Arcade1Up Ridge Racer, pelikone
-
alk. 284 €
Microsoft Xbox Series S 512GB, pelikonsoli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/pelikonsolit/sony-playstation-5-slim-ps5-1tb-pelikonsoli-plus-peli/13470149
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.