Alcon Dailies TOTAL1 for Astigmatism, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 90 kpl
Alcon Dailies TOTAL1 for Astigmatism, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 90 kpl osastosta Piilolinssit nyt edullisimmin kaupasta LensOn.com hintaan 118,79 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Alcon Dailies Total1 for Astigmatism 90Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 118,79 € | 118,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dailies TOTAL1 for Astigmatism (90 kpl)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 118,89 € | 118,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DAILIES TOTAL1 for Astigmatism 90pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0 päivä | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 118,79 €
118,79 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 118,89 €
118,89 €
Toimitusaika 0 päivä
Hinta toimituskuluineen 119,00 €
119,00 €
Alcon Dailies TOTAL1 for Astigmatism, kertakäyttöiset tooriset piilolinssit 90 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0846566901869 |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,00 €
Keskihinta
118,89 €
Alin hinta
118,79 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.