Dyson V8, pölynimuri
Dyson V8, pölynimuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 359,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dyson V8 SilberViolett 425W 2023Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 359,90 € | 364,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dyson V8 (2023)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 368,97 € | 368,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DYSON V8 VARSI-IMURINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 399,00 € | 403,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dyson V8 johdoton varsi-imuri 446969-01Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 399,00 € | 403,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Dyson V8 -varsi-imuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 399,00 € | 405,99 € | Katso tuotetta ▸ |
359,90 €
368,97 €
399,00 €
Dyson V8, pölynimuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5025155033838, 5025155070949, 5025155081839 |
Valmistaja | Dyson |
Mitat | 3 |
Rakosuulake | On |
Pölysäiliön käyttötilavuus | 0,54 l |
Tyyppi | Pölynimuri |
Hintakehitys
Korkein hinta
399,00 €
Keskihinta
385,17 €
Alin hinta
359,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.