Smeg HMF01WHEU, sähkövatkain
Smeg HMF01WHEU, sähkövatkain osastosta Sähkövatkaimet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 152,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg HMF01WHEU Sähkövatkain ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 152,00 € | 152,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg HMF01WHEU Sähkövatkain, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 159,00 € | 163,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg 50 s Style sähkövatkain HMF01WHEU (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 159,99 € | 164,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg HMF01WHEU -sähkövatkain, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 159,99 € | 164,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Smeg Sähkövatkain - Sähkövatkaimet Muovi Valkoinen - HMF01WHEUNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
179,00 € | 179,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Sähkövatkain Valkoinen Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 179,00 € | 184,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Electrical hand mixer -sähkövatkainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 179,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 152,00 €
152,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 163,95 €
159,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 164,89 €
159,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 179,00 €
179,00 €
Smeg HMF01WHEU, sähkövatkain
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8017709301873 |
Valmistaja | Smeg |
Nopeusasetukset | 9 kpl |
Teho | 250 W |
Turbo/pulssitoiminto | On |
Virtajohdon kelaus | On |
Mitat | |
Leveys | 22 cm |
Korkeus | 37,8 cm |
Syvyys | 10 cm |
Paino | 1,15 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,00 €
Keskihinta
166,85 €
Alin hinta
152,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.