- ›Viihde ja elektroniikka
- ›Pelaaminen
- ›Sony PlayStation 4 -pelit
- ›No Man's Sky, PS4-peli
No Man's Sky, PS4-peli
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Sony PlayStation 4 -pelit ▸
No Man's Sky on odotettu avaruusseikkailu, jossa on loputtomasti tutkittavaa. Siinä on kirjaimellisesti miljardeja planeettoja, ja jokaisella niistä on tyystin uniikki ekosysteeminsä. Hiljalleen alusta parantelemalla ja tutkimusmatkailun iloista nauttimalla matka kaikkeuden keskipisteeseen on samaan aikaan sekä leppoisa, tunnelmallinen että toiminnantäyteinen. Tämä on No Man's Skyn PS4-versio.
Päivän tarjoukset
-
-6 %
46,99 €
Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Nintendo Switch -peli
-
-6 %
14,99 €
Horizon Zero Dawn Complete Edition, PS4-peli
-
-13 %
15,53 €
DualSense Charging Station, PS5 -tarvike
-
-7 %
139,99 €
Makita UC3041A, sähkökäyttöinen ketjusaha
-
-6 %
329,00 €
Microsoft Xbox Series S 1TB, pelikonsoli
-
-25 %
149,00 €
Samsung Galaxy Tab A8 10.5" WiFi + 4G 32 GB, tabletti
-
-13 %
54,90 €
Schleich 42535 - Horse Adventures, auto ja traileri -leikkisetti
-
-23 %
459,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-13 %
41,90 €
Dagsmark Koiranruoka 10 kg Lappi
-
-10 %
21,50 €
Shiseido - Eyelash Curler
-
-12 %
78,23 €
Iittala Festivo, kynttilänjalka 215 mm
-
-9 %
136,00 €
Iittala Aalto, maljakko 160 mm
Katsotuimmat Sony PlayStation 4 -pelit
-
alk. 37 €
Dark Souls Trilogy, PS4 -peli
-
alk. 48 €
Call of Duty: Modern Warfare III (3), PS4 -peli
-
alk. 22 €
Grand Theft Auto (GTA): The Trilogy - The Definitive Edition, PS4/PS5 -peli
-
alk. 13 €
Just Dance 2022, PS4 -peli
-
alk. 47 €
Gran Turismo 7, PS4-peli
-
alk. 20 €
Grand Theft Auto V (GTA 5), PS4-peli
-
alk. 27 €
Crash Bandicoot 4: It's About Time, PS4 -peli
-
alk. 20 €
Fallout 4, PS4-peli
-
alk. 29 €
Dead Island 2, PS4-peli
-
alk. 17 €
Five Nights at Freddy's: Core Collection, PS4 -peli
-
alk. 22 €
NieR Replicant ver.1.22474487139, PS4 -peli
-
alk. 29 €
Dying Light 2: Stay Human, PS4 -peli
-
alk. 22 €
Trials of Mana, PS4 -peli
-
alk. 22 €
Dragon Ball Z: Kakarot, PS4 -peli
-
alk. 18 €
Persona 3: Dancing in Moonlight, PS4-peli
-
alk. 14 €
Secret of Mana, PS4 -peli
-
alk. 15 €
Disney Afternoon Collection, PS4 -peli
-
alk. 35 €
Kingdom Come: Deliverance, PS4-peli
Sony PlayStation 4 -peliohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 110 €
Hori RWA Racing Wheel APEX for PC/PS4/PS5, rattipoljinsetti
-
alk. 59 €
Sony DualShock 4, PS4-ohjain
-
alk. 177 €
PDP Victrix Pro BFG Wireless Controller, PC/PS4/PS5- peliohjain
-
alk. 25 €
PS4 langaton peliohjain
-
alk. 155 €
Nacon Daija Arcade Stick, PS3/PS4 -sauvaohjain
-
alk. 150 €
PDP Riffmaster Wireless, PS4/PS5 -kitaraohjain
-
alk. 90 €
Sony Playstation VR Aim Controller, PS4 -peliohjain
-
alk. 43 €
White Shark GPW-4006 Centurion, PS3/PS4 -peliohjain
-
alk. 50 €
Spirit of Gamer Predator PS4/PC/mobiili- peliohjain
-
alk. 33 €
Spirit of Gamer Wireless Controller, PS4/PC- peliohjain
-
alk. 35 €
FreaksAndGeeks Wireless Controller for PS4, peliohjain
-
alk. 150 €
Qanba Drone 2, PS4/PS5/PC- sauvaohjain
-
alk. 353 €
Qanba Obsidian 2, PS4/PS5/PC- sauvaohjain
-
alk. 22 €
Spartan Gear Hoplite Wired, PS4/PC- peliohjain
-
alk. 120 €
Hori Tactical Assault Commander - Keypad for PS5/PS4/PC, peliohjain
-
alk. 37 €
Gioteck VX4+ Wireless RGB, PS4/PC- ohjain
-
alk. 40 €
Deltaco Gaming GAM-169-T Wireless PS4 controller RGB, PC/PS4/Nintendo Switch- peliohjain
-
alk. 126 €
Hori Tactical Assault Commander T.A.C (PS4/PS3/PC), peliohjain
No Man's Sky, PS4-peli
Ilmoita virheellisestä tiedostaNo Man's Sky on odotettu avaruusseikkailu, jossa on loputtomasti tutkittavaa. Siinä on kirjaimellisesti miljardeja planeettoja, ja jokaisella niistä on tyystin uniikki ekosysteeminsä. Hiljalleen alusta parantelemalla ja tutkimusmatkailun iloista nauttimalla matka kaikkeuden keskipisteeseen on samaan aikaan sekä leppoisa, tunnelmallinen että toiminnantäyteinen. Tämä on No Man's Skyn PS4-versio.
Valmistajan tuotesivu | https://www.playstation.com/fi-fi/games/no-mans-sky-ps4/ |
Kategoria | Seikkailu |
EAN-koodi | 0711719929604, 0711719929307, 0711719850632 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 37 €
Dark Souls Trilogy, PS4 -peli
-
alk. 48 €
Call of Duty: Modern Warfare III (3), PS4 -peli
-
alk. 22 €
Grand Theft Auto (GTA): The Trilogy - The Definitive Edition, PS4/PS5 -peli
-
alk. 13 €
Just Dance 2022, PS4 -peli
-
alk. 47 €
Gran Turismo 7, PS4-peli
-
alk. 20 €
Grand Theft Auto V (GTA 5), PS4-peli
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/sony-playstation-4-pelit/no-mans-sky-ps4-peli/2983556
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.