Lenovo Tab M10 (3rd Gen) 10.1" 4G 64GB, tabletti
Lenovo Tab M10 (3rd Gen) 10.1" 4G 64GB, tabletti osastosta Tabletit nyt edullisimmin kaupasta Telia Finland hintaan 169,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lenovo Tab M10 Gen. 3. Harmaa. 4G & WifiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 169,00 € | 172,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LENOVO TAB M10 (3RD GEN) LTE 64 GT 10,1" TABLETTINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 169,99 € | 174,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo tab m10 3gen 10.1"" fhd/4gb/64gb/5100mah/lteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 202,99 € | 207,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lenovo Tab M10 Gen3 10.1 4G LTE tablettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 219,00 € | 223,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
169,00 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 174,69 €
169,99 €
Toimitusaika yli 30 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 207,98 €
202,99 €
219,00 €
Lenovo Tab M10 (3rd Gen) 10.1" 4G 64GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 10,1 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 200 px |
Tyyppi | IPS TFT |
Valmistaja | Lenovo |
Mitat | |
Pituus | 239,84 mm |
Leveys | 158,62 mm |
Paksuus | 8,5 mm |
Paino | 460 g |
Suoritin | Unisoc T610 |
Kamera | 8 Mpx |
Päänäyttö | 10,1 tuumaa |
Kiintolevy | 64 Gt |
Lisäkamera | 5,0 Mpix (edessä) |
Takuu | 24 kk |
Muistikortinlukija | Muistikortti, MicroSD |
Tyyppi | MicroSD |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. 5.0 |
WLAN | v. 802.11 a/b/g/n/ac |
3G | On |
USB | On |
4G | On |
GPS | On |
Muisti | 4 |
EAN-koodi | 0196378578460 |
Hintakehitys
Korkein hinta
219,00 €
Keskihinta
190,25 €
Alin hinta
169,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.