Xiaomi Pad 6 11" WiFi 8/128GB, tabletti
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 8/128GB, tabletti osastosta Tabletit nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 369,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Xiaomi Pad 6 11"" 128/8 Gt Wi-Fi Android -tabletti, SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 369,00 € | 373,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Pad 6 128GB/8GB - Gravity GreyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 469,00 € | 469,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Xiaomi Pad 6 128GB/8GB - Mist BlueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 469,00 € | 469,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 373,90 €
369,00 €
469,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 469,00 €
469,00 €
Xiaomi Pad 6 11" WiFi 8/128GB, tabletti
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 11 tuumaa |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 2 880 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 800 px |
Tyyppi | IPS LCD |
Valmistaja | Xiaomi |
Mitat | |
Pituus | 253,93 mm |
Leveys | 165,18 mm |
Paksuus | 6,51 mm |
Paino | 490 g |
Suoritin | Qualcomm SM8250-AC Snapdragon 870 5G (7 nm) |
Liitettävyys | |
Bluetooth | v. Bluetooth 5.2 |
USB | On |
WLAN | v. 802.11a/b/g/n/ac/ax |
Akku | |
Akkukesto | 8 840 mAh |
Tyyppi | Li-Po non-removable |
Kamera | 13 Mpx |
Lisäkamera | 8MP etukamera |
Muisti | 8 |
Muistikortinlukija | Muistikortti, Ei |
Tyyppi | Ei |
Kiintolevy | 128 Gt |
EAN-koodi | 6941812730546, 6941812730386, 6941812730065 |
Hintakehitys
Korkein hinta
469,00 €
Keskihinta
435,67 €
Alin hinta
369,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.