LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio osastosta Televisiot nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 2 399 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
LG OLED G3 65" 4K OLED evo TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 2 399 € | 2 399 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TV LG OLED65G36LA 4K OLED 65"" SmartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4-5 työpäivät | 2 990 € | 3 025 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lg G3 65"" 4k Oled Evo Smart-tvNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 2 990 € | 3 069 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG Oled65g36la 65" Oled-tvNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
3 299 € | 3 299 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
LG 65"" G3 4K OLED evo TV (2023)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 3 299 € | 3 329 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG OLED65G36LA 65"" 4K EVO OLED-TVNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 3 299 € | 3 344 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 65"" 4K OLED-EVO Smart TV (2023). MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 3 699 € | 3 703 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LG 65 tuumainen G36LA OLED Evo (2023) Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 3 699 € | 3 712 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
2 399 €
Toimitusaika 4-5 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 3 025 €
2 990 €
3 299 €
3 699 €
LG OLED65G36 (65"), OLED-televisio
Ilmoita virheellisestä tiedostaNäyttö | |
Koko | 65 tuumaa |
Halkaisija | 164 cm |
Paneelin tyyppi | OLED |
Valmistaja | LG |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 1 441 mm |
Korkeus | 826 mm |
Syvyys | 45,1 mm |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 1 441 mm |
Korkeus | 879 mm |
Syvyys | 215 mm |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 300 mm |
Korkeus | 300 mm |
Digi-TV | |
DVB-C | On |
DVB-T | On |
DVB-S | On |
DVB-T2 | On |
DVB-S2 | On |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,3 W |
Katselukulma | |
Vaaka | 178 astetta |
Pysty | 178 astetta |
VESA-yhteensopiva | On |
Liitettävyys | |
HDMI-liitinten määrä | 4 |
Komposiittivideo | 1 |
Komponenttivideo | 1 |
USB | On |
Bluetooth | On |
Kuulokeliitäntä | On |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 3 840 px |
Resoluutio (korkeus) | 2 160 px |
Takuu | 24 kk |
Värinormit | |
NTSC 3,58 | On |
NTSC 4,43 | On |
PAL | On |
SECAM | On |
Ultra HD | On |
EAN-koodi | 8806091985491 |
Hintakehitys
Korkein hinta
3 699 €
Keskihinta
3 209 €
Alin hinta
2 399 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.