Brother HL-L2375DW, tulostin
Brother HL-L2375DW, tulostin osastosta Tulostimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 166,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Brother Hl-l2375dw A4Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 166,78 € | 172,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother HL-L2375DWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 179,00 € | 182,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother HL-L2375DW Mono Laser Printer Lasertulostin - Yksivärinen - LaserNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 194,89 € | 194,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Brother HL-L2375DW -mustavalkolasertulostin, 2-puoleinen tulostusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 23 päivää | 199,99 € | 204,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
166,78 €
179,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,89 €
194,89 €
Toimitusaika 23 päivää
Hinta toimituskuluineen 204,89 €
199,99 €
Brother HL-L2375DW, tulostin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Brother |
Mitat | |
Leveys | 356 mm |
Korkeus | 183 mm |
Syvyys | 388 mm |
Paino | 7,2 kg |
Liitettävyys | USB |
Toiminnot | Tulostus |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows 7 | On |
Windows Vista | On |
Windows 8 | On |
Laser | On |
Mustavalko | On |
Virrankulutus | |
Virrankäyttö (huippu) | 1 104 |
Virrankäyttö (lepotila) | 5,7 |
Virrankäyttö (pois päältä) | 0,03 |
Virrankäyttö (valmiustila) | 48 |
Virrankäyttö (virransäästötila) | 0,6 |
EAN-koodi | 4977766782401 |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,99 €
Keskihinta
185,17 €
Alin hinta
166,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.