D-Link DCS-8635LH 2K QHD Pan & Zoom, WiFi-valvontakamera ulkokäyttöön
D-Link DCS-8635LH 2K QHD Pan & Zoom, WiFi-valvontakamera ulkokäyttöön osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Clas Ohlson Oy hintaan 139,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
D-Link Valvontakamera ulkokäyttöön moottoroitu DCS-8635LHNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 139,00 € | 139,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link 2K QHD Pan & Zoom Outdoor Wi-Fi CameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 139,90 € | 144,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-link Dcs-8635lh Outdoor Pan & Zoom 2k Wifi CameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 140,12 € | 146,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DCS-8635LHNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 146,11 € | 146,11 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
D-Link DCS-8635LH 2K QHD WiFi Pan&Zoom turvakamera ulkokäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-LINK – WiFi camera, 2K QHD Pan & Zoom, Outdoor, white (DCS-8635LH)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 24.5.2024 | 248,75 € | 253,65 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 139,00 €
139,00 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 144,80 €
139,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 146,11 €
140,12 €
146,11 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 153,90 €
149,00 €
Toimitusaika saatavilla 24.5.2024
Hinta toimituskuluineen 253,65 €
248,75 €
D-Link DCS-8635LH 2K QHD Pan & Zoom, WiFi-valvontakamera ulkokäyttöön
Ilmoita virheellisestä tiedostaKamera | |
Tarkkuus | 4 Mpx |
Pan (panorointi) | On |
Tilt (kallistus) | On |
IR-valo | On |
Resoluutio (korkeus) | 2 560 px |
Resoluutio (leveys) | 1 440 px |
Virrankulutus | 7 W |
EAN-koodi | 0790069461675 |
Valmistaja | D‑Link (Europe) Ltd., D-link |
Valmistajan tuotesivu | https://eu.dlink.com/se/sv/products/dcs-8635lh-2k-qhd-pan-zoom-outdoor-wifi-camera |
Hintakehitys
Korkein hinta
248,75 €
Keskihinta
160,48 €
Alin hinta
139,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.