Reolink RLC-511WA, IP-valvontakamera
Reolink RLC-511WA, IP-valvontakamera osastosta Valvontakamerat nyt edullisimmin kaupasta Varuste.net hintaan 141,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Reolink RLC-511WA Wi-FiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 141,85 € | 146,65 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink RLC-511WA -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 143,95 € | 143,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink RLC-511WA -valvontakamera ulko- ja sisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 143,99 € | 148,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Reolink Rlc-511wa Wireless Bullet Spotlight CameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 148,80 € | 154,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Reolink RLC-511WA WiFi -valvontakamera Ilman kytkykauppaa tai liittymäpakkoa.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 149,00 € | 154,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kameran IP Reolink RLC-511WA 5MP zoom wifi 2.4 i 5GhzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9-14 työpäivät | 152,34 € | 162,33 € | Katso tuotetta ▸ |
141,85 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 143,95 €
143,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 148,89 €
143,99 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 154,79 €
148,80 €
149,00 €
Toimitusaika 9-14 työpäivät
Hinta toimituskuluineen 162,33 €
152,34 €
Reolink RLC-511WA, IP-valvontakamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Pituus | 238 mm |
Korkeus | 84 mm |
Leveys | 76 mm |
Kamera | |
Kuvakulma | Horizontal: 96°- 27°, Vertical: 69°- 21° |
IR-valo | On |
Resoluutio (korkeus) | 2 560 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Tuetut muistikorttityypit | Micro SD |
EAN-koodi | 6972489773031, 6972489772850, 6972489773031, 6972489772850 |
Valmistaja | Reolink |
Valmistajan tuotesivu | https://reolink.com/product/rlc-511wa/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
152,34 €
Keskihinta
146,66 €
Alin hinta
141,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.