Fitbit Sense, älykello
Fitbit Sense, älykello osastosta Älykellot nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 208,01 euroa. Katso myös muut Fitbit älykellot ja aktiivisuusrannekkeet.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fitbit Sense Lunar White/Soft KultaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 208,01 € | 208,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fitbit Sense Lunar White/soft Gold AktiivisuusrannekeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 269,70 € | 275,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fitbit Sense Sage Harmaa/hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 319,92 € | 319,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fitbit Sense -älykello, Lunar White/Soft GoldNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 318,90 € | 323,80 € | Katso tuotetta ▸ |
208,01 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 275,69 €
269,70 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 319,92 €
319,92 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 323,80 €
318,90 €
Fitbit Sense, älykello
Ilmoita virheellisestä tiedostaLiitettävyys | |
WLAN | On |
WiFi | v. Wi-Fi (802.11b/g/n 2.4GHz) |
Bluetooth | On |
NFC | On |
Ominaisuudet | |
GPS | On |
Kosketusnäyttö | On |
Sykesensori | On |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Apple iOS 12.2 or higher. Android OS 7.0 or higher. Syncs with Mac OS X 12.2 and up, iPhone 5S and later, iPad 5 gen. and later, Android 7.0 and later. |
EAN-koodi | 0811138036973, 0811138036980, 8111380369808, 0811138036942, 2200041150971, 2200041150964, 2230000052725, 2230000052732 |
Valmistaja | Fitbit |
Hintakehitys
Korkein hinta
319,92 €
Keskihinta
279,13 €
Alin hinta
208,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.