Garmin Tactix 7 AMOLED Edition, älykello
Garmin Tactix 7 AMOLED Edition, älykello osastosta Älykellot nyt edullisimmin kaupasta Keskisen Kello Oy hintaan 1 299 euroa. Katso myös muut Garmin älykellot.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Garmin Tactix 7 AMOLED 010-02931-01Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 arkipäivä | 1 299 € | 1 299 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin tactix 7 AMOLEDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 1 449 € | 1 449 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Garmin tactix 7 AMOLED BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 1 449 € | 1 449 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 arkipäivä
Hinta toimituskuluineen 1 299 €
1 299 €
1 449 €
Garmin Tactix 7 AMOLED Edition, älykello
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0753759329655 |
Valmistaja | Garmin |
Akku | 744 h |
Näyttö | |
Resoluutio (korkeus) | 454 px |
Resoluutio (leveys) | 454 px |
Tyyppi | AMOLED |
Lisätieto | Safiirilasi |
Kosketusnäyttö | On |
Koko | 1,4 " |
Muisti | 32 000 Mt |
Valmistajan tuotesivu | https://www.garmin.com/fi-FI/p/1297277/pn/010-02931-01 |
Liitettävyys | |
WLAN | On |
Bluetooth | On |
Mitat | |
Leveys | 51 mm |
Syvyys | 51 mm |
Paksuus | 16,4 mm |
Paino | 96 g |
Ominaisuudet | |
Lisätieto | LED-taskulamppu |
GPS | On |
Sykesensori | On |
Kierron seuranta | On |
Unen mittaus | On |
Gyroskooppi | On |
Kiihtyvyysanturi | On |
Kompassi | On |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | Android, iPhone |
Materiaali | Titaani / kuituvahvisteinen polymeeri |
Vedenpitävyys | 10ATM |
Julkaisuvuosi | 2 023 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 449 €
Keskihinta
1 399 €
Alin hinta
1 299 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.