Polar H9, sykesensori
Polar H9, sykesensori osastosta Askel- ja sykemittarit sekä rannetietokoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 54,86 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Polar H9Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 54,86 € | 61,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polar H9 sykevyö XS-SNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 arkipäivä | 59,90 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polar H9 sykevyö M-XXLNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 arkipäivä | 59,90 € | 59,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Polar H9 sykesensoriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
POLAR H9 HR SYKESENSORI JA VYÖ XS-S, MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 69,90 € | 74,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
POLAR H9 HR SYKESENSORI JA VYÖ M-XXL, MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 69,90 € | 74,60 € | Katso tuotetta ▸ |
54,86 €
59,90 €
Toimitusaika 1 arkipäivä
Hinta toimituskuluineen 59,90 €
59,90 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,60 €
69,90 €
Toimitusaika 2 - 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,60 €
69,90 €
Polar H9, sykesensori
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Polar |
EAN-koodi | 0725882053936, 0725882053929 |
Hintakehitys
Korkein hinta
69,90 €
Keskihinta
62,39 €
Alin hinta
54,86 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.