Fornorth pressutalli 4x8m
Fornorth pressutalli 4x8m osastosta Autotallit, varastot ja leikkimökit nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 1 199 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fornorth 4x8m 500g vaaleanharmaa pressutalliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 199 € | 1 204 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fornorth 4x8m 500g tummanharmaa pressutalliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 249 € | 1 254 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fornorth 4x8m 500g musta pressutalliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 249 € | 1 254 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fornorth pressutalli 4x8m, tummanharmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 1 249 € | 1 249 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fornorth Pressutalli 4x8m, 500g/m2, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 1 249 € | 1 249 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 1 204 €
1 199 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 1 254 €
1 249 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 1 254 €
1 249 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 249 €
1 249 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 249 €
1 249 €
Fornorth pressutalli 4x8m
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Fornorth |
Mitat | 400 |
EAN-koodi | 6430077376946, 6438543000876, 6438543001033 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 249 €
Keskihinta
1 239 €
Alin hinta
1 199 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.