Ergotron LX Desk Monitor Arm 45-241-224, pöytäteline max 34" / 11,3 kg näytölle
Ergotron LX Desk Monitor Arm 45-241-224, pöytäteline max 34" / 11,3 kg näytölle osastosta AV-telineet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 181,45 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ERGOTRON – LX, mounting kit, for LCD display, matte black (45-241-224)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 181,45 € | 186,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron LX-pöytämonitorin varsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 185,99 € | 185,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron lx desk monitor arm matte blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 185,99 € | 185,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ERGOTRON LX Desk Mount LCD Arm polished aluminiumNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 193,90 € | 198,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ergotron Lx Desk Monitor ArmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 247,38 € | 253,37 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron LX Desk Monitor Arm -näyttövarsi, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 279,95 € | 279,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ergotron LX Desk Monitor Arm -näyttövarsi, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 279,99 € | 284,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 186,35 €
181,45 €
185,99 €
Toimitusaika yli 10 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 185,99 €
185,99 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 198,80 €
193,90 €
247,38 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 279,95 €
279,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 284,89 €
279,99 €
Ergotron LX Desk Monitor Arm 45-241-224, pöytäteline max 34" / 11,3 kg näytölle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0698833073829 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.ergotron.com/sv-se/products/product-details/45-241#/?color=polished%20aluminum |
VESA-kiinnitys | |
Mitat | max 34" |
Maksimi kuorma | 11,3 kg |
Valmistaja | Ergotron |
Hintakehitys
Korkein hinta
279,99 €
Keskihinta
222,09 €
Alin hinta
181,45 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.