Verbatim External Slimline 43890, Blu-Ray-asema
Verbatim External Slimline 43890, Blu-Ray-asema osastosta Blu-ray-asemat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 97,96 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Verbatim Slimline Blu-ray Rewriter Usb3.0Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 97,96 € | 103,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim Mobiili PCPE-FCDVR06 - Bluray-BDRW (Poltin) - USB 3.0 - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 98,04 € | 105,03 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mobil BluRay Rewriter inclNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 105,90 € | 110,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim 43890 -ulkoinen Blu-ray -asema, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 114,99 € | 119,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Verbatim – Mobile Blu-ray Rewriter USB 3.0 (43890)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 134,95 € | 139,85 € | Katso tuotetta ▸ |
97,96 €
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 105,03 €
98,04 €
105,90 €
Toimitusaika 11 päivää
Hinta toimituskuluineen 119,89 €
114,99 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 139,85 €
134,95 €
Verbatim External Slimline 43890, Blu-Ray-asema
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0023942438908 |
Valmistaja | Verbatim |
Asennustapa | Ulkoinen |
Liitännät | USB 3.0 |
Väri | Musta |
Valmistajan tuotesivu | https://www.verbatim-europe.co.uk/en/prod/external-slimline-blu-ray-writer-43890/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
134,95 €
Keskihinta
110,37 €
Alin hinta
97,96 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.