Verbatim Ultra HD 4K (USB 3.1 Gen 1), ulkoinen polttava Blu-ray-asema
Verbatim Ultra HD 4K (USB 3.1 Gen 1), ulkoinen polttava Blu-ray-asema osastosta Blu-ray-asemat nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 117,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
External Ultra HD 4K Slimline Blu-ray Writer USB 3.1, USB-CNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 117,90 € | 122,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim Ultra HD 4K, ulkoinen Slimline Blu-ray polttava asema, USB Type-C 3.1 Gen1, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 118,90 € | 118,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim Ultra HD 4K - BDXL-asema - SuperSpeed USB 3.1 Gen 1 - ulkoinen - Bluray-BDRW (Poltin) - USB 3.1 - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 118,91 € | 118,91 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Verbatim – External Ultra HD 4K Slimline Blu-ray Writer USB 3.1, USB-C (43888)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 29.5.2024 | 143,40 € | 148,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 122,80 €
117,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 118,90 €
118,90 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 118,91 €
118,91 €
Toimitusaika saatavilla 29.5.2024
Hinta toimituskuluineen 148,30 €
143,40 €
Verbatim Ultra HD 4K (USB 3.1 Gen 1), ulkoinen polttava Blu-ray-asema
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0023942438885 |
Valmistaja | Verbatim |
Kirjoitusnopeus | |
BD-R | 6x |
BD-R DL | 6x |
Asennustapa | Ulkoinen |
Liitännät | USB 3.1 |
Mitat | |
Leveys | 133 mm |
Korkeus | 11 mm |
Syvyys | 145 mm |
Paino | 215 g |
Väri | Musta |
Valmistajan tuotesivu | https://www.verbatim-europe.co.uk/en/prod/ultra-hd-4k-external-slimline-blu-ray-writer-43888/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
143,40 €
Keskihinta
124,78 €
Alin hinta
117,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.