Netgear Meural Canvas II MC327, digitaalinen valokuvakehys 27"
Netgear Meural Canvas II MC327, digitaalinen valokuvakehys 27" osastosta Digitaaliset valokuvakehykset nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 1 135 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Netgear Meural Canvas IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 1 135 € | 1 135 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Netgear Meural Canvas IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 120 päivää | 1 162 € | 1 162 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Netgear Meural Canvas IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 1 186 € | 1 186 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Netgear Meural Canvas IINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 1 186 € | 1 186 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Netgear Meural Canvas 27"" WhiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 1 363 € | 1 363 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Netgear Meural Canvas 27"" BirchNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 1 425 € | 1 425 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Netgear Meural Canvas 27"" BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 1 425 € | 1 425 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Netgear Meural Canvas 27"" WalnutNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 1 549 € | 1 549 € | Katso tuotetta ▸ |
1 135 €
Toimitusaika 120 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 162 €
1 162 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 186 €
1 186 €
Toimitusaika 16 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 186 €
1 186 €
1 363 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 425 €
1 425 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 425 €
1 425 €
Toimitusaika 1-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 549 €
1 549 €
Netgear Meural Canvas II MC327, digitaalinen valokuvakehys 27"
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Netgear |
Koko | 27 tuumaa |
Mitat | |
Leveys | 734 mm |
Korkeus | 472 mm |
Syvyys | 36 mm |
Paino | 8,9 kg |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Kirkkaus | 300 cd/m2 |
EAN-koodi | 0606449142204, 0606449142211, 0606449142228, 0606449142921, 10606449142218, 10606449142201 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 549 €
Keskihinta
1 304 €
Alin hinta
1 135 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.