Weber SmokeFire EX4 GBS (22511004), puupellettigrilli
Weber SmokeFire EX4 GBS (22511004), puupellettigrilli osastosta Grillit nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 1 499 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Weber SmokeFire EX4 GBS PuupellettigrilliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 1 499 € | 1 499 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Weber SmokeFire EX4 GBS pellettigrilli 22511089Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 1 499 € | 1 529 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Weber SmokeFire EX4 GBS -pellettigrilliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 1 500 € | 1 560 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 499 €
1 499 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 529 €
1 499 €
1 500 €
Weber SmokeFire EX4 GBS (22511004), puupellettigrilli
Ilmoita virheellisestä tiedostaRasvan keräys | On |
Mitat | |
Syvyys | 84 cm |
Leveys | 109 cm |
Korkeus | 119 cm |
Hiiligrilli | On |
EAN-koodi | 0077924146671, 0077924153778 |
Valmistaja | Weber |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 500 €
Keskihinta
1 499 €
Alin hinta
1 499 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.